Психологічні фактори можуть стати ключовими

Психологічні фактори можуть стати ключовими

Інколи вміння добре виступати, переконувати, доказувати власну думаку не є достатньо для досягнення результату. Тому в такому випадку важливу роль відіграють психологічні фактори. Вони можуть стати ключовими.

  • У розігрітих ситуаціях

Якщо ви перебуваєте в дійсно гострій ситуації, намагайтеся уникати слова «ви». Слово «ви» є обвинувальним і не допоможе.

  • Якщо ви хочете, щоб хтось сказав «так» тому, що ви просите, ось кілька варіантів:

Вклонися, як ти просиш. У наших мізків є так звані «дзеркальні нейрони», які активуються, щоб змусити нас імітувати дії інших людей. Іноді вони також починають кивати, що потім змушує їх погодитися з вами.

Якщо у вас є велика послуга, щоб запитати, почніть з того, що запитаєте дрібніших людей завчасно. Це називається ногою в феномені двері. Якщо ви просите про дрібниці, то працюйте над великими речами, люди з більшою ймовірністю скажуть «так», ніж якщо ви почнете з величезною користі.

І навпаки, якщо ви просите про невелику послугу, але все ж знаєте, що вони, ймовірно, скажуть «ні», почніть з прохання надати їм величезну послугу. Потім, коли вони говорять «ні», попросіть меншого. Вони з більшою ймовірністю скажуть «так», особливо якщо вони погано ставляться до відмови від першого запиту.

  • Якщо ви виявите, що співробітник повністю помиляється в чомусь …

Особливо в ситуації зустрічі або роботи, краще зробити собі точку відліку.

наприклад:

Погано: * Дуайт, я думаю, у тебе це абсолютно неправильно !!!!! *

Краще: * Я не думаю, що ти мене правильно зрозумів. Наскільки я розумію, це говорить про це _____. Я не маю рації в цьому питанні? *

  • Наклейки на бампер

Люди, у яких є автомобілі з наклейками з бампером, більш схильні проявляти гнів в дорозі. Ви можете подумати двічі, перш ніж класти на ріг. Дослідження, проведене в Університеті штату Колорадо, показало, що водії, які використовують наклейки, гільзи приладової панелі і марнославства, швидше за все, будуть дорогими, ніж інші. Дослідники говорять, що це зводиться до того, що люди, які відзначають свою територію, здаються трохи більш агресивними.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.