Психологічні фактори можуть стати ключовими

Психологічні фактори можуть стати ключовими

Інколи вміння добре виступати, переконувати, доказувати власну думаку не є достатньо для досягнення результату. Тому в такому випадку важливу роль відіграють психологічні фактори. Вони можуть стати ключовими.

  • У розігрітих ситуаціях

Якщо ви перебуваєте в дійсно гострій ситуації, намагайтеся уникати слова «ви». Слово «ви» є обвинувальним і не допоможе.

  • Якщо ви хочете, щоб хтось сказав «так» тому, що ви просите, ось кілька варіантів:

Вклонися, як ти просиш. У наших мізків є так звані «дзеркальні нейрони», які активуються, щоб змусити нас імітувати дії інших людей. Іноді вони також починають кивати, що потім змушує їх погодитися з вами.

Якщо у вас є велика послуга, щоб запитати, почніть з того, що запитаєте дрібніших людей завчасно. Це називається ногою в феномені двері. Якщо ви просите про дрібниці, то працюйте над великими речами, люди з більшою ймовірністю скажуть «так», ніж якщо ви почнете з величезною користі.

І навпаки, якщо ви просите про невелику послугу, але все ж знаєте, що вони, ймовірно, скажуть «ні», почніть з прохання надати їм величезну послугу. Потім, коли вони говорять «ні», попросіть меншого. Вони з більшою ймовірністю скажуть «так», особливо якщо вони погано ставляться до відмови від першого запиту.

  • Якщо ви виявите, що співробітник повністю помиляється в чомусь …

Особливо в ситуації зустрічі або роботи, краще зробити собі точку відліку.

наприклад:

Погано: * Дуайт, я думаю, у тебе це абсолютно неправильно !!!!! *

Краще: * Я не думаю, що ти мене правильно зрозумів. Наскільки я розумію, це говорить про це _____. Я не маю рації в цьому питанні? *

  • Наклейки на бампер

Люди, у яких є автомобілі з наклейками з бампером, більш схильні проявляти гнів в дорозі. Ви можете подумати двічі, перш ніж класти на ріг. Дослідження, проведене в Університеті штату Колорадо, показало, що водії, які використовують наклейки, гільзи приладової панелі і марнославства, швидше за все, будуть дорогими, ніж інші. Дослідники говорять, що це зводиться до того, що люди, які відзначають свою територію, здаються трохи більш агресивними.

Залишити відповідь