Це потрібно почати робити, щоб ваше життя стало позитивнішим

Це потрібно почати робити, щоб ваше життя стало позитивнішим

Ми можемо бути заручниками по нашим обставинам, або ми можемо бути вільними. Ми можемо обиратии те, що інші говорять нам або не приймають особиста справа. Лише ми можемо вирішувати, чи буде наше життя позитивним.

  • Починайте дозволяти вашої любові перевершити свій страх.

В основі людського досвіду є тільки дві енергії: Любов і Страх. Страх штовхає те, що ви хочете від вас. Любов привертає його.

  • Почніть робити те, що правильно, навіть якщо це не найпростіший варіант.

Просто тому, що ви можете, це не означає, що вам потрібно. Просто тому, що це легко, не означає, що це того варто. Робіть те, що правильно, а не те, що найпростіше зараз. Це менш напружений і сумний спосіб жити в довгостроковій перспективі.

  • Почніть порівнювати себе з самим собою і ні з ким іншим.

Забудьте, що є у інших і де вони знаходяться. Ви не ходите в їх взутті, і ви ніколи не будете комфортно ходити самостійно, якщо будете продовжувати порівнювати себе з ними. Тому зосередьтеся на тому, що краще для вас і ваших унікальних обставин. Що вам потрібно робити далі для своїх цілей? Зроби це! Ви не будете відволікатися на порівняння, якщо будете зачаровані мети.

  • Почніть щиро бути щасливим для інших.

Чим більше краси ви знайдете в чужій подорожі, тим менше ви захочете порівняти її з вашим власним.

  • Починайте бути більш терпимим до тих, хто бачить речі по-іншому.

Пам’ятайте, любов і доброта породжує любов і доброту. Те, як ми любимо людей, з якими ми не згодні, – найкращий доказ того, що ми дійсно віримо в себе.

  • Почніть, щоб видати останнє слово.

Ми тільки програємо аргументи, які наша гордість наполягає на перемогу. Коли важливіше вигравати аргументи, ніж любити людей, нам потрібно починати все спочатку з нашої віри і пріоритетів.

  • Починайте давати без очікувань.

В кінцевому підсумку ви розчаруєтеся, якщо очікуєте, що люди завжди будуть робити для вас, як ви для них. Не у кожного є таке ж серце, як у вас. Ось чому ви іноді повинні давати в два рази більше очікувань, щоб в результаті отримати щось краще, ніж ви коли-небудь собі уявляли. Йдеться про довгострокову, велику картину. Той факт, що ви можете садити насіння, і він стає квіткою, ділиться знаннями і стає чужою, посміхається комусь і дає їм надію, є доказом того, що щедрість творить чудеса за лаштунками. Так …

  • Почніть бути тією різницею, яку ви хочете бачити в світі.

Чесно кажучи, ви народилися з можливістю змінити чиєсь життя. Ніколи не витрачайте його даремно. Будь добрим. Бути присутнім. Будьте тим, хто має значення. Те, що ви даєте іншій людині, дійсно те, що ви даєте собі. Коли ви ставитеся до інших з любов’ю, ви дізнаєтеся, що ви теж привабливі.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.