Правила, які допоможуть стати на шлях досконалості

Правила, які допоможуть стати на шлях досконалості

Хоча життя ніколи не буває без труднощів, ми можемо боротися за все. Ось правила, які допоможуть стати на шлях досконалості.

  • Ви заслуговуєте поваги, проявляючи повагу.

Повага – це не те, що ви можете вимагати або маніпулювати, кажучи те, що, на вашу думку, люди хочуть почути. Ви заслуговуєте повагу, слухаючи, визнаючи почуття і ставлення до інших з такою ж повагою, якe ви сподіваєтеся отримати взамін. Ставтеся до всіх з добротою і повагою, навіть до тих, хто грубіянить вам – не тому, що вони такі, а тому, що ви кращі.

  • Заперечність отруює душу.

Не дозволяйте непотрібній драмі і негативності зупинити вас від того, щоб бути кращим, яким ви можете бути. Уникайте драми і зосередьтеся на тому, що дійсно має значення. Життя безумно коротке, і ваш час дорогоцінний, тому не витрачайте час на тривіальні справи. Відпусти речі, які тебе зважують. Коли ви розкриєте своє життя, ви поступово звільнитеся, щоб відповісти на заклики вашого внутрішнього духу.

  • Ваше здоров’я – це ваше життя.

Незалежно від розміру і форми вашого тіла, це найбільший інструмент, який ви коли-небудь будете мати. Без цього ви не були б живі. Як ви дбаєте про нього або не дбаєте про нього, це може істотно вплинути на якість вашого життя. Фігура має бути підтягнутою, а не худою. Їжте ту їжу, яка живить ваше тіло. Щоб по-справжньому бути кращим, ви повинні дати своєму тілу паливо, в якому воно потребує. Киньте сміття і наповніть свою кухню свіжими цілими продуктами. Бігати, плавати, їздити на велосипеді, ходити . Гарне здоров’я важливе для того, щоб мати енергію, витривалість і перспективи для вирішення ваших цілей і мрії.

  • Відпустка – це частина переходу до чогось кращого.

Ви не отримаєте того, чого ви дійсно заслуговуєте, якщо ви занадто прив’язані до речей, які ви повинні відпустити. Іноді ви любите, і ви боретеся, і ви вчитеся, і ви рухаєтеся далі. І це нормально. Ви повинні бути готові відпустити життя, яке ви планували, щоб ви могли насолоджуватися життям, яке вас чекає.

  • Цей момент – подарунок.

Істина в тому, що все ваше життя вело до цього моменту. Подумайте про це на секунду. Все, що ви пережили в житті, кожен високий, кожен низький і все, що між ними, привело вас до цього моменту прямо зараз. Цей момент безцінний, і це єдиний гарантований вам момент. Цей момент – це ваше «життя». Не пропустіть це.

  • Ваш вибір визначає ваше життя.

У вас є вибір кожен день. Виберіть, щоб оцінити, що у вас є. Виберіть час для себе. Виберіть, щоб зробити щось, що змушує вас посміхатися. Виберіть, щоб бути схвильованим. Виберіть сміятися над своєю власною дурістю. Виберіть, щоб провести час з позитивними людьми. Виберіть, щоб бути постійним з вашими цілями. Виберіть спробу знову і знову. У вашому виборі лежать всі інструменти і ресурси, необхідні для розробки життя вашої мрії, це просто питання розумного вибору.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.