8 простих речей, які ви можете зробити, щоб зробити себе щасливішими

8 простих речей, які ви можете зробити, щоб зробити себе щасливішими

Наша повсякденне життя складається з виборів. Ми вибираємо, що будемо їсти на сніданок, ми вибираємо, який одяг ми будемо носити, ми вибираємо, з ким будемо розмовляти. Але багато хто з нас забувають, що ми вибираємо, як ми хочемо себе відчувати. Ми розповімо вам про 8 фактів, які можуть зробити вас щасливішими. Не затягуєте, починайте діяти.

№ 1. Починайте вчитися, щоб бути більш людяним знову.

Гаджети прекрасні, але вони можуть заважати, якщо ви не будете обережні. Контролюйте їх, щоб вони не контролювали вас. Іншими словами, покладіть трубку. Не допускайте попадання в очі. Чи не ховайтеся за екраном. Запитайте про людей. Слухати. І посміхайтеся разом.

№ 2. Почніть фільтрувати шум у своєму житті.

Будьте обережні з тим, кому ви даєте мікрофон і на сцені в своєму житті. Не просто слухати найгучніший голос. Послухайте найвірніший.

№ 3. Почніть вибирати по-іншому, для вашого власного благополуччя.

Велика частина вашого життя – результат невеликого вибору, який ви робите кожен день. Якщо вам не подобається якась частина вашого життя, прийшов час почати налаштовувати речі і робити кращий вибір прямо зараз, де ви знаходитесь.

№ 4. Почніть бути більш продуктивним, ніж ви зайняті.

Існує велика різниця між тим, щоб бути зайнятим і бути продуктивним. Не плутайте рух і прогрес. Ви можете продовжувати рухатися, але ніколи не просувається вперед.

№ 5. Починайте присвячувати час щодня значимим дій.

Те, що ви робите кожен день, важливо, але ЧОМУ ви робите те, що ви робите, ще більше. Тому перестаньте робити те, що ти можеш зробити; з’ясувати, що ви зробили, а потім зробити більше. І якщо у вас є тільки п’ятнадцять хвилин в день, щоб заощадити, не проблема – зробіть ці п’ятнадцять хвилин значущими.

№ 6. Почніть присутнім.

Якщо ваш розум несе важкий тягар з минулого, ви відчуєте більше того ж. Відпусти ситуацію. А також будьте обережні, щоб не так багато жити, створюючи свою прекрасну майбутнє життя, яку ви забуваєте жити сьогодні. Будь тут і скористайся цим.

№ 7. Почніть замінювати свої турботи позитивними діями.

Більшість речей, про які я турбувався, не відбулося. Більшість речей, які я сподівався на і працював важко було. Те ж саме можна сказати про найщасливіших і успішних людей, з якими я розмовляв, і працював з ними протягом багатьох років. Так що продовжуйте мріяти і продовжуйте робити.

№ 8. Починайте бігати до речей, а не від них.

Кращий спосіб відійти від чогось негативного – це рухатися до чогось позитивного.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.