Така поведінка покращить відносини з вашими близькими

Такое поведение улучшит отношения с вашими близкими

Від поважаючи їх простір до знання, коли з’являтися для підтримки, ці покажчики дозволять вашому знає іншому дізнатися, що незалежно від того, у вашому серці є місце. І якщо ви все зробите правильно, значить, вони теж будуть для вас місцем.

1.  Запропонуйте зробити що-небудь для них.

І чим простіше, тим краще. Наприклад, скажімо, у вашого партнера є доручення. Запропонуйте зробити це, щоб вони знали, що ви дбаєте. Зрештою, справжня любов – це той, хто не відчуває себе стурбованим, щоб забрати трубку із зубною пастою.

2. Приділіть час своїм друзям і родині.

Показуючи їм, що ви дбаєте про інших людей в їх життя, це спосіб показати їм, що ви дбаєте про свої стосунки.

3. Дайте їм простір, коли це необхідно.

Іноді людям потрібен час для саморефлексії або просто бути на самоті. Нехай ваш улюблений буде сам по собі, коли йому це потрібно, або ж ви в основному нешанобливо ставитеся до їхніх потреб.

4. Обійміть їх без причини.

Тому що давайте подивимося правді в очі: несподівані обійми – найкраще почуття коли-небудь.

5. Поцілунок, просто.

Так часто, поцілунки очікують більшого. Замість цього просто поцілунок свого улюбленого просто поцілувати їх. Ви будете здивовані, наскільки ближче це може звести вас разом.

6. Нехай вони болять перед вами.

Бути вразливим перед кимось – це величезна частина довіри, і надання безпечного місця для них може показати їм, наскільки ви їх любите.

7. Тримай їх руку.

Цей акт близькості так само важливий, як і поцілунок і обіймання, тому хапайте руку свого партнера кожен раз, щоб повідомити їм, що ви дбаєте.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.