Чоловіки хочуть, аби жінки знали це: секс

Мужчины хотят, чтобы женщины знали это: секс

Нам подобається, коли ти говориш

Розмова під час сексу стимулює більше, ніж наші вуха. Яка розмова? Брудні, хвалительні і повчальні – відмінні старти. Як би кумедно це не звучало, слова жінки можуть змусити хлопця відчути себе сильним і мужнім, як римський гладіатор, навіть якщо він приміський банкір.

Нам потрібна ваша чесність

Секс може вирішити стреси відносин. Якщо ми скаржимося на відсутність сексу (або ви робите певні речі тільки в наш день народження), ми можемо ігнорувати серйозні проблеми, які лежать в основі такого утримання. Нам потрібно, щоб ви просвітили нас. Чоловіче его часто прив’язане до сексу, тому нам легко відмовитися від проблем з спальнею як незацікавленість жінок, а не питань, в яких ми беремо участь. Однак усунення цих проблем тільки увічнює ваше почуття невидимим і наше розчарування.

Ми насолоджуємося танцем

Чоловіки люблять хороший квест; на жаль, в наші дні їх так мало. Але романтика отримує цю різницю. Дозвольте нам судити вас; змусьте нас заслужити ваше бажання. Доктор Корт робить додатковий момент: «Емоційна близькість – це близькість, але підтримка сексуального бажання вимагає певної відстані». Як пари стикаються з цим складним балансом? Дозволяючи кожному партнеру мати те, що він називає «окремою сексуальністю»: сексуальне життя, яке не включає, але не зраджує, іншу. «Для нього, це може означати, що дозволяє його дружина використовувати іграшки або дозволити іншим чоловікам дивитися на неї, для неї це може бути дозвіл йому дивитися порнографію, щоб випробувати фантазії.» Такі індульгенції допомагають підтримувати баланс бажання і відданості обох сторін.

Ми можемо пояснити порнографію

Знаходження чоловіка за допомогою порнографії є ​​одним з головних причин пари шукати раду, каже доктор Корт, але це не повинно бути – я перестарався. Кілька речей, які потрібно прояснити: 1. Секс-наркомани складають всього 4 відсотки населення, тому малоймовірно, що ваш чоловік один. 2. Оскільки досвід дитинства впливає на сексуальність як дорослого, люди дуже своєрідні щодо того, що їх включає. Іншими словами, говорить доктор Корт, «жодна жінка не може і не повинна бути всім чоловіком». Проте, питання залишається: Як жінка не приймати порнографії особисто? По-перше, визначити, якщо ваш партнер є компульсивний, або може мати тільки секс з порнографією. Якщо це так, ви можете звернутися за консультацією. Якщо немає, доктор Корт рекомендує приймати таємницю з порнографії, обговорюючи його. Використовуйте об’єктив «як він його повертає проти того, що вас вимикає». Таким чином створюється діалог, який дозволяє чесність, гідність і близькість.

Ми завжди потребуємо цього, але не для причини, яку ви думаєте

Чоловіків звинувачують в сексуальній ненаситності, але жінки повинні переосмислити це. «Чоловіки розглядають секс як свято», – говорить доктор Шефер. «Вони хочуть, щоб жінки використовували більше підходу «carpe diem». Ми рухаємося по життю зі швидкістю звуку, множачи проблеми і тиск. Легко дозволити вимоги до нашого часу і енергії пограбувати нас від радості, задоволення і можливість того, що секс дає нам. У довгому списку пріоритетів він не повинен бути на нижній сходинці ». Якщо це не змусить вас хотіти «захопити день» (або щось ще), розгляньте переваги для здоров’я: Оргазми випускають окситоцин, який називається «зв’язує гормоном», зближуючи пари один з одним, зменшуючи занепокоєння і стрес, знижує кров’яний тиск і сприяє загоєнню.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.