Список дій, які варті уваги

Список действий, которые достойны внимания

Попереду ще багато днів життя, але ніхто не знає, коли ми підемо з цього світу, тому зміни для щасливіщого життя потрібно починати вже сьогодні.

№ 1. Почніть змагатися з більш ранньою версією себе. – Будьте натхненні іншими, цінуєте інших, вчіться у інших, але знайте, що конкурувати з ними – марна трата часу. Ви берете участь у змаганнях тільки з однією людиною. Ви конкуруєте за те, щоб бути кращим, яким можете бути. Прагніть зламати свої особисті записи.

№ 2. Почніть вітати перемоги інших людей. – Починайте помічати, що вам подобається в інших, і розкажіть їм. Оцінюючи, як дивовижні люди навколо вас ведуть в хороші місця – продуктивні, виконані, мирні місця. Тому будьте щасливі тим, хто просувається вперед. Вітайте їх перемоги. Будьте вдячні за їх благословення, відкрито. Що відбувається навколо, і рано чи пізно люди, яких ви підбадьорюєте, почнуть підбадьорювати вас.

№ 3. Почніть шукати срібну підкладку в складних ситуаціях. – Коли все важко, і ви відчуваєте себе пригніченим, зробіть кілька глибоких вдихів і подивіться на срібну підкладку – маленькі проблиски надії. Нагадайте собі, що ви можете і будете зміцнюватися з цих важких часів. І продовжуйте усвідомлювати свої благословення і перемоги – все, що у вашому житті прав. Зосередьтеся на тому, що у вас є, а не на тому, що у вас немає.

№ 4. Починайте прощати себе та інших. – Ми всі постраждали від власних рішень та інших. І хоча біль цих переживань нормальна, іноді вона затримується занадто довго. Ми знову і знову переживаємо біль і насилу відпускаємо. Прощення – це засіб. Це не означає, що ви перете минуле або забуваєте, що сталося. Це означає, що ви відпускаєте образу і біль, а замість цього вибираєте вчитися на подію і рухатися далі своїм життям.

№ 5. Починайте допомагати оточуючим. – Дбайте про людей. Надсилайте їх, якщо ви знаєте кращий спосіб. Чим більше ви допомагаєте іншим, тим більше вони хочуть вам допомогти. Любов і доброта породжують любов і доброту. І так далі.

№ 6. Почніть слухати свій власний внутрішній голос. – Якщо це допомагає, обговоріть свої ідеї з тими, хто найближче до вас, але дайте собі достатньо місця, щоб слідувати своїй власній інтуїції. Будьте вірні собі. Скажіть, що вам потрібно сказати. Робіть те, що ви знаєте в своєму серці, вірно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.