Як показати людині, що вона важлива?

Как показать человеку, что он важен?

Нижче ми зібрали різні способи, щоб хтось знав, що ви для них найважливіша людина, і вони не настільки очевидні, як ви думаєте. Тверді відносини будуються з довірою, розумінням і взаємною повагою – і якщо ви не дасте своєму партнеру всі ці речі і багато іншого, ви в кінцевому підсумку втратите їх назавжди.

Покажіть свою ласку

Здивуйте свого партнера невеликим подарунком або записом від руки, щоб показати вам турботу. Такі дрібниці мають значення.

Завжди намагайтеся йти на компроміс

Ви не завжди можете мати те, що хочете, коли захочете – особливо в стосунках. Компроміс є ключовим фактором, коли справа доходить до того, що ви і ваш партнер щасливі.

Нехай вони вибирають фільм

Спостереження за фільмом – це те, що пари часто роблять разом, і дозволити вашому значного іншому вибрати свій улюблений фільм замість вашого – це невеликий спосіб повідомити їм, що ви дбаєте.

Зробіть щось інше

Щоб підтвердити свою любов до когось, сплануйте щось, що знаходиться за межами ваших зон комфорту. Візьміть клас, зробіть щось фізично складне або просто вирушайте в місце, де ви ніколи не були. Це може виразно допомогти зібрати людей разом.

Нехай вони бентежаться

Частина довіри будівлі – це знання того, що ви можете ділитися тим, що бентежить моментами своїми важливими іншими. Розвивайте середу, в якій вони відчувають себе комфортно, роблячи те ж саме.

Нехай говорять

Тому що іноді кожному потрібно вухо чути їх без відповіді або судження.

Запитайте їх думку

У кожного є їх, і важливо, щоб ваші думки цінувалися. Нехай ваш партнер знає, що навіть якщо ви не згодні, ви цінуєте свою думку про речі в своєму житті.

Проводьте тихий час разом

Мовчання дійсно може бути золотим, і є щось цінне в тому, щоб проводити спокійний час разом.

Ніколи не судіть про своє минуле

Люди схильні терпіти жаль, і їм не потрібен хтось, хто постійно нагадує їм про це і судить за нього. Нехай ваш партнер скаже вам речі без судження.

Нехай вони люблять вас в тому сенсі, який має для них сенс

Немає двох однакових людей, тому важливо дати вашому партнерові можливість полюбити вас, як їм зручно. Це дозволить зблизити вас обох.

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.