Хороше спілкування – це ключ до здорових відносин

Хорошее общение - это ключ к здоровым отношениям.

Хороше спілкування – це ключ до здорових відносин. Більшість людей думає, тому що вони говорять зі своїми партнерами, вони спілкуються. Але це, як правило, невеликі розмови.

Поради нижче були написані Джоном М. Грохолі, Psy.D. від Psych Central і допоможуть вам краще спілкуватися з вашим партнером.

1. Зупиніться і слухайте.

Скільки разів ви чули, як хтось сказав це або прочитав це в статті про навички спілкування? Як важко це робити насправді, коли ви «в даний момент?» Складніше, ніж здається. Коли ми знаходимося на коліні глибоко в рамках серйозного обговорення або суперечки з нашим значним іншим, важко відкласти в сторону наш момент на даний момент і просто слухати. Ми часто так боїмося, що нас не чують, ми поспішаємо продовжувати говорити. Як не дивно, така поведінка робить все більш імовірним, що нас не будуть чути.

2. Застав себе почути.

На даний момент ви перестали говорити, але ваша голова все ще крутиться з усіма речами, які ви хочете сказати, тому ви все ще не чуєте, що йдеться. Сміх все, що ви хочете, але у терапевтів є техніка, яка працює дуже добре, що «змушує» їх дійсно чути те, що говорить їм клієнт, – перефразовуючи те, що тільки що сказала їм людина («відображенням»).

Це може засмутити партнера, якщо ви зробите це занадто багато разів, або зробіть це в тон, який передбачає, що ви знущаєтеся, а не намагаєтеся серйозно слухати. Тому економте техніку, і нехай ваш партнер знає, чому ви це робите, якщо вони запитають: «Іноді я не думаю, що маю те, що ви мені розповідаєте, і це дозволяє мені трохи сповільнити розум і справді намагаюся почути, що ви говорите» .

3. Будьте відверті і чесні зі своїм партнером.

Деякі люди ніколи не були дуже відкриті для інших в своєму житті. Чорт, деякі люди можуть навіть не знати себе, або багато знати про своїх власних реальних потребах і бажаннях. Але бути в відносинах – це зробити крок до відкриття вашого життя і відкриття себе.

Маленька брехня перетворюється у велику брехню. Приховування ваших емоцій за плащем непереможності може спрацювати для вас, але не буде працювати для більшості інших. Прикидатися, все в порядку, не в порядку. І надання вашому партнерові мовчазного лікування приблизно так само корисно, як риба з велосипедом. В пустелі. Вночі. Ці речі можуть «працювати» для вас в минулому, але всі вони є перешкодами для гарного спілкування.

Бути відкритим означає говорити про речі, про які ви, можливо, ніколи не говорили з іншою людиною раніше у своєму житті. Це означає бути уразливим і чесним з вашим партнером, повністю і безсоромно. Це означає, що ви відкриваєте собі можливу біль і розчарування. Але це також означає відкриття себе до повного потенціалу всіх відносин.

4. Зверніть увагу на невербальні сигнали.

Велика частина нашого спілкування один з одним в будь-якій дружбі або відносинах – це не те, що ми говоримо, а те, як ми це говоримо. Невербальна комунікація – це ваша мова тіла, тон вашого голосу, його перегин, зоровий контакт і те, як далеко ви перебуваєте, коли розмовляєте з кимось іншим. Навчитися краще спілкуватися означає, що вам потрібно навчитися читати ці сигнали, а також чути, що говорить інша людина. Читання невербальних сигналів вашого партнера вимагає часу і терпіння, але чим більше ви це робите, тим більше ви налаштовані на те, що вони дійсно говорять, наприклад:

  • складені руки перед людиною можуть означати, що вони відчувають себе захищеними або закритими;
  • відсутність зорового контакту може означати, що вони не дуже зацікавлені в тому, що ви говорите, соромлячись чогось, або їм важко говорити про щось;
  • гучніший, більш агресивний тон може означати, що людина нарощує дискусію і стає дуже емоційно залученим. Це може також припускати, що вони відчувають, що їх не чують і не розуміють;
  • той, хто відвернувся від вас, коли розмовляв з вами, може означати незацікавленість або закриття. Весь час, поки ви читаєте невербальні сигнали свого партнера, будьте в курсі своїх власних. Робіть і підтримуйте зоровий контакт, тримайте нейтральну позицію тіла і тон в своєму голосі і сидіть поруч з людиною, коли ви розмовляєте з ними.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.