5 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки знали про секс

5 вещей, которые мужчины хотят, чтобы женщины знали о сексе

Дізнайтеся, що він дійсно хоче в спальні, і чому, з цими порадами.

Фрейд назвав жіночу сексуальність «темним континентом»; якщо це правда, чоловіча сексуальність може кваліфікуватися як темна планета. Але коли справа доходить до сексу, хлопці прості, чи не так? Чи не правда. Спальня – одна з найбільших етапів чоловічого виконання, і тому ви бачите і чуєте, як правило, роль, а не реальність. Не дивно, що, намагаючись догодити акторові, жінка втрачає вигляд справжньої особистості хлопця. Ось 5 «викриваючих» фактів, які ви, можливо, захочете дізнатися:

1. Ми відповідаємо на похвалу

Вважається, що люди настільки захоплені нашим лібідо, що у нас немає самосвідомості, навколишнього сексу. Але чоловіки нічим не відрізняються від жінок, коли мова йде про компліменти в якості каталізаторів сексуальної впевненості. Ця похвала може бути доставлена ​​перед тим, як потрапити в спальню (розкажіть нам які ми), і після (або які ми оголені). Уздовж цих ліній чоловіки турбуються про розмір своїх кишок (і інших вимірюваних органів), їх волоссі (або їх відсутності) та інших атрибутах. Постарайтеся більше підтвердити ці чутливості.

2. Ми боїмося близькості …

… але не з тієї причини, про яку ви думаєте! Дослідження показали, що хлопчики більш ласкаві, навіть більш виразні, ніж дівчатка, поки не досягнуть шкільного віку. В цей час починаються соціальні репресії – слова, думки, почуття – і наше прагнення до людської зв’язку йде в підпілля. Таким чином, табу – це прагнення до близькості, що його можливість може налякати людей – не тому, що це задушівает, а тому, що ми розуміємо, наскільки ми відчайдушно потребуємо цього. Що робити жінці? По-перше, зрозумійте, що поспішний відступ вашого хлопця після сексу може бути при його власному шоці від того, наскільки він жадає зв’язку з вами (і наскільки він заперечує це в життя). Тоді відступіть трохи. Це дає йому час побачити, що його дитячі звички, насправді, абсолютно мужні.

3. Ми цінуємо секс за секс

Сказавши це про інтимності, іноді маленький «секс з метанням» – це правильні ліки. За словами Джо Корта, доктора філософії, психотерапевта і сексолога: «Чоловіки хочуть, щоб їхні дружини насолоджувалися сирим сексом, а не просто терпіли це або сприймали це особисто. Для чоловіків це не про те, щоб домінувати над жінкою, а захоплювати її ». У деяких випадках спробуй дозволити йому підняти тебе.

4. Ми не просто наші …

Пеніс отримує всю пресу, але у чоловіків «багато ерогенних зон», говорить психолог Мелоді Шефер, PsyD. «Чоловіки, як правило, не виправляють жінок, тому що вони бояться, що жінки закриваються, а не торкаються до них, але є багато місць, які жінка повинна доторкнутися». Внутрішні стегна і обличчя. Дві інші ключові області: м’яке схоплювання яєчок людини може бути реальним включенням, оскільки воно змішує контроль з випуском. Також, стимулюючи промежину, площа між мошонкою і анусом, буде посилювати задоволення під час орального сексу.

5. Ми заохочуємо фантазії

«Чоловіки хочуть ділитися своїми фантазіями, але турбуються, що їхні дружини будуть соромитися або осудять їх», – говорить доктор Корт. Точно так же доктор Шефер повідомляє, що чоловіки хочуть, щоб жінки розкривали свої ідеї. Хочете відкрити себе цим можливостям? Спробуйте зробити гру. По-перше, і найголовніше, обіцяйте не судити іншого; потім, в приватному порядку випишіть сценарії, які вас замучили і поміщають в коробку. Коли ви будете близькі, витягніть його. Якщо вам комфортно, зробіть знімок. Якщо немає, доктор Корт рекомендує задати автору ключове питання: а як щодо цієї фантазії? Іноді його теми можна вирішувати в різних, більш зручних сценаріях.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.