Що змушує відносини працювати?

Що змушує відносини працювати?

Не потрібно думати, що хороші відносини будуються самі по собі – навіть найбільші відносини потребують розмов та налаштування час від часу. Однак, як тільки пара викладає ці речі, вони витрачають менше часу на деталізацію і більше уваги приділяють справі щастя. Отже, що змушує відносини працювати?

  • Вони вітають один одного

Пізнання того, наскільки дивно ваш партнер веде до хороши місць – продуктивних, повноцінних, мирних місць. Тому будьте щасливі за них, коли вони досягнуть прогресу. Вітайте їх перемоги. Відзначайте свої досягнення і заохочуйте їх цілі та амбіції. Киньте виклик їм, щоб вони були кращими, якими вони можуть бути. І будьте вдячні за їх благословення, відкрито.

  • Вони часто переглядають і обговорюють свої цілі і мрії

Для пар це два проти світу. Регулярні дискусії один з одним про цілі, мрії, пристрасті в майбутньому, в позитивному і надихаючому, не тільки зближують вас, але і наближають ваші колективні бажання до реальності.

  • Вони ведуть переговори і компроміс щодо спільних питань

Оскільки потреби людей є текучими і змінюються з плином часу, а саме життя вимагає змін, внутрішня робота хороших відносин постійно обговорюється і переглядається. І часто найкращим рішенням є двосторонній компроміс.

  • Вони відмовляються грати в провину

Звинувачення нічого не виконує. Візьміть на себе відповідальність за свої дії. Візьміть на себе відповідальність за свої відносини – хороші часи і погані. Працюй зі своїм партнером. Зв’язок. Звинувачення в них – це копита, які нічого не виконують. Або ви обидва приймаєте рівне володіння проблемами, з якими ви стикаєтеся, або проблеми будуть належати вам обом.

  • Вони не підривають речі з пропорції

Люди помиляються. Але немає причин руйнувати ваші відносини на шматки над розлитим молоком. Один зі способів перевірити, чи варто щось обмірковувати, – задати собі це питання: «Чи буде це питанням через рік?» Якщо ні, то нехай це негайно припиниться.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.