Речі, які заважають вам рухатися вперед

Речі, які заважають вам рухатися вперед

Ми всі хочемо бути щасливими, але іноді труднощі і обставини, що знаходяться під нашим контролем, можуть литися дощем на нашому параді і зробити наше життя нещасним. У більшості випадків це наші власні думки, дії і звички, які викликають у нас незадоволеність, і ми цього навіть не усвідомлюємо.

Зупинимося на труднощах

Поганий день – це поганий день. Виберіть, щоб не зробити щось ще. Часи негараздів неминуче позначаться на умовах, в яких ви живете і працюєте; але вам не потрібно дозволяти їм впливати на те, хто ви і куди ви прямуєте. Зверніть увагу на невдачі і пристосовуйтеся до них, але не розширюйте їх, зробивши їх більшою частиною свого життя.

Кожен день приносить нові уроки і нові можливості. Завжди є спосіб зробити наступний крок вперед по обраному вами шляху. Іноді події можуть бути жахливими і неминучими, але у вас завжди є вибір – якщо не тоді, то як, ви можете винести і продовжити.

Постійне прагнення до швидкого задоволення

У житті є дві варіації задоволеності – швидкоплинна і стійка. Проходить тип походить від миттєвостей матеріального комфорту, а міцний тип досягається через поступове зростання вашого розуму. З проблиском може бути важко розшифрувати один з іншого, але в міру того, як час рулить, стає явним очевидним, що останній набагато перевершує.

Нескінченне задоволення підтримує себе через злети і падіння життя, тому що через них ваш розум залишається впевненим і спокійним. З іншого боку, коли швидкоплинні зміни життя сприяють злому вашого розуму в безумство, навіть найскладніші фізичні зручності не зроблять вас щасливішими протягом дуже довгого часу.

Спроба зробити велику різницю все відразу

Якщо ви хочете змінити світ, почніть з навколишнього вас. Як правило, велика різниця, неможлива, і процес спроби надзвичайно напружений. Однак миттєве внесення змін до кілька життів цілком можливо і зазвичай досить легко. Вам просто потрібно зосередитися на одній людині за раз і почати з найближчого до вас.

Працюй, щоб зробити купу маленьких бризок, і нехай брижі пошириться природним чином. Якщо ви хочете змінити розум або настрій людини, іноді вам доводиться спочатку міняти уми або настрій оточуючих людей. Наприклад, якщо ви посміхаєтеся одній людині, їхня посмішка може змусити інших посміхнутися. Тонким чином ви можете доторкнутися до мас своєї вдумливістю, не підкреслюючи себе.

Триматися за когось, хто заподіює вам біль

Іноді вам доводиться йти від людей, не тому, що вам все одно, а тому, що вони цього не роблять. Коли хтось робить боляче вам знову і знову, прийміть той факт, що вони не піклуються про вас. Це важка таблетка, щоб проковтнути, але це ліки. Не намагайтеся справити на них враження. Відкиньте ще одну секунду свого часу, намагаючись щось довести їм. Нічого не потрібно доводити. Ніколи більше не думайте про них.

Надмірне посилення важливості фізичної привабливості

Обманювати себе кимось просто для того, що вони виглядають зовні, це як вибрати свою улюблену їжу, засновану на кольорі, а не на смак. Це не має ніякого сенсу. Це вроджені, невидимі, не піддаються оцінці характеристики, які створюють міцне тяжіння.

Так само, як деякі люди насолоджуються запахом м’яти, в той час як інші вважають за краще аромат кориці, є незаперечна магнітна нічия, яка приваблює вас до якостей певних людей, місць і речей. Іноді це навіть шрами, які ваша душа розділяє з ними, яка намотує вас і створює ті самі петлі, які утримують вас разом в довгостроковій перспективі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.