5 порад щодо поліпшення комунікації у взаємних відносинах

5 советов по улучшению коммуникации во взаимных отношениях

У вас є кохана людина, але ви не знаєте, як говорити з нею? Пам’ятайте, що спілкування, це не просто пересічна розмова. Ми підготували декільки порад для вас в такому випадку.

1. Залишайтеся зосередженими тут і зараз.

Іноді дискусії перетворюються в аргументи, які потім можуть перетворюватися в дискусію про все і кухонну раковину. Щоб поважати один одного і відносини, ви повинні намагатися тримати дискусію (або аргумент) зосереджену на даній темі. У той час як легко отримати в дешевих пострілах або виховувати все, що, як здається, вимагає аргумент, просто немає. Якщо аргумент нібито про те, хто сьогодні обідає, тримайте його в курсі. Чи не відступайте по путівці, хто робить те, що в будинку, хто несе відповідальність за виховання дітей, і, до речі, хто очищає кухонну раковину.

Аргументи, які знижуються, як правило, зростають і зростають все більше і більше. Одна сторона повинна докласти зусиль в цей момент, щоб спробувати аргументуват, навіть якщо це означає, що потрібно піти від неї, буквально. Але зробіть це якомога більшою з повагою, сказавши щось на кшталт: «Послухайте, я бачу, що це не покращиться, обговорюючи це сьогодні ввечері. Давайте поспимо з думкою в голові і спробуємо поговорити про це зі свіжими очима вранці, добре?

2. Намагайтеся мінімізувати емоції, коли мова йде про важливі, великих рішеннях.

Ніхто не може говорити про важливі, великі справи, якщо вони відчувають себе емоційно вразливими або зарядженими і сердитими. Зараз не час говорити про серйозні проблеми (такі як гроші, одруження, діти або вихід на пенсію). Ви можете подумати, що це неможливо, безглуздо або навіть суперечити розмовам про емоційні теми, як одружитися або мати дітей без емоцій. І тим не менше, ці обговорення повинні зберігати для них точку зору раціональності, щоб не затушовувати реалії, які вони приносять. Шлюб, наприклад, об’єднує сім’ї і живе з іншою людиною день у день. Наявність дітей – це не просто милий одяг для малюків і живопис дитячого, а розмова про те, хто збирається міняти підгузки, годувати новонародженого і бути доступним в будь-який час дня і ночі протягом декількох місяців поспіль.

3. Будьте готові поступитися аргументом.

Скільки разів ми продовжуємо сперечатися або вести гарячу дискусію, тому що ми просто хочемо бути «праві». Але навіщо? Тому що багато аргументів пар обертаються навколо одного боку, думаючи, що вони «мають рацію», а інша сторона не хоче поступатися точку або відступати. Насправді, обидві сторони повинні відступити.

Роблячи це, ви відмовляєтеся від себе, компрометуючи і не наполягаючи на тому, наскільки ви маєте рацію? Ну, це те, що ти можеш вирішити. Хотіли б ви бути в щасливих відносинах, коли ви поважаєте іншу людину, навіть якщо ви можете іноді не погоджуватися з ними? Або ви, скоріше, будете в нещасних відносинах, коли ви знаєте, що завжди маєте рацію, неважливо? Це просто зводиться до ваших пріоритетів – якщо «правильно» для вас важливіше ніж щастя вашого партнера, то, можливо, ви не знайшли підходящого партнера.

4. Гумор і грайливість зазвичай допомагають.

Вам не обов’язково бути кумедним, щоб використовувати гумор і грайливість в повсякденних розмовах. Вам просто потрібно використовувати почуття гумору, яке у вас є, і спробувати вкласти його в більше ваших повідомлень з вашим партнером. Гумор допомагає полегшити щоденні розлади і допомагає вносити речі в перспективу більш м’яко, ніж інші методи. Грайливість нагадує нам, що, навіть будучи дорослими, у всіх нас є сторона, яка насолоджується грою і відривається від серйозності роботи і інших вимог, що пред’являються до нас.

5. Спілкування – це більше, ніж просто розмова.

Щоб спілкуватися краще і ефективніше в ваших відносинах, вам потрібно не тільки поговорити. Ви можете спілкуватися іншими способами – через ваші дії, а в даний час і за допомогою електронної пошти (через електронну пошту, Facebook, блоги, текстові повідомлення або Twitter). Занадто часто пари орієнтуються тільки на мовець аспект їх відносин, але ваші дії також голосно говорять. Збереження контакту протягом дня або тижня за допомогою електронної пошти або інших електронних засобів також нагадує людину, про який ви думаєте про них, і про те, наскільки важливі вони в вашому житті. Навіть якщо такі повідомлення в основному грайливі або несуттєві, вони можуть допомогти полегшити день вашого партнера і поліпшити їх настрій.

Деякі пари також виявляють, що використання електронної пошти або іншого методу легше обговорювати емоційні проблеми, а не намагатися зробити це віч-на-віч. Це те, що потрібно враховувати, якщо кожен раз, коли ви намагаєтеся виявити конкретну тему зі своїм значним іншим, вона перетворюється в аргумент або ухиляється від нього. Електронна пошта або текстові повідомлення можуть бути способом більш відвертого і безпосереднього спілкування з таких питань.

Ніхто не є ідеальним комунікатором весь час. Але ви можете працювати, щоб стати кращим комунікатором, спробувавши кілька з цих рад. Вони не будуть працювати, і вони не будуть працювати весь час. Найкраще спілкування, проте, починається з того, що одна людина докладає зусиль для поліпшення, що часто заохочує інших до поїздки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.