3 найкращі поради від Марка Твена для повного життя!

3 лучшие советы от Марка Твена для полной жизни!

Хенрік Едберг є автором в блогу “Позитив”. Він дає практичні рекомендації з особистого розвитку та покрокові стратегії, які працюють у реальному житті для отримання позитивних результатів. Ось його пост в котируваннях Марка Твена.

«Не дивно, що правда чуже, ніж вигадка. Художня література повинна мати сенс ».

«Будемо жити так, що, коли ми помремо, трунар буде шкодувати».

«Коли твої друзі починають лестити тобі, як ти виглядаєш, це вірний знак, що ти старієш».

Ви можете знати Марка Твена для деяких з його дуже популярних книг, таких як «Пригоди Гекльберрі Фінн» і «Пригоди Тома Сойєра». Він був письменником, а також гумористом, сатириком і лектором.

Твен відомий своїми численними і часто кумедними цитатами. Ось кілька моїх улюблених рад від нього.

1. Приймай себе.

«Людина не може бути зручною без його власного схвалення».

Якщо ви не схвалюєте себе, своєї поведінки і дій, ви, ймовірно, будете ходити більшу частину дня з якимось незручним почуттям. Якщо ви, з іншого боку, схвалюєте себе, тоді ви, як правило, розслабляєтеся і отримуєте внутрішню свободу робити більше того, чого ви дійсно хочете.

Це може бути пов’язано з тим, що є серйозною перешкодою в особистісному зростанні. У вас можуть бути всі необхідні інструменти, щоб рости в деякому роді, але ви відчуваєте внутрішній опір. Ви не можете дістатися туди.

Те, що ви можете натикатися на них, – це процвітаючі бар’єри. Ви ставите бар’єри в своєму розумі того, що ви можете або не заслуговуєте. Або бар’єри, які говорять вам, на що ви здатні. Вони можуть сказати вам, що ви насправді не така людина, яка могла б це зробити, що ви намагаєтеся.

Або, якщо ви рухаєтеся в напрямку, в якому хочете йти, ви можете почати саботувати себе. Тримати себе в місці, яке вам знайоме.

Тому вам потрібно дати собі схвалення і дозволити собі бути тим, ким ви хочете бути. Не шукайте схвалення від інших. Але від себе. Розчинити цей внутрішній бар’єр або відмовитися від цієї самосаботажной тенденції. Це непросте завдання, і це може зайняти деякий час.

2. Ваші обмеження ви самі собі придумуєте.

«Вік – це проблема розуму над матерією. Якщо ви не заперечуєте, це не має значення.

Так багато обмежень в нашій свідомості. Ми можемо, наприклад, подумати, що люди будуть не схвалювати, бо ми занадто високі, занадто старі або лисі. Але ці речі в основному мають значення, якщо ви думаєте, що  вони мають значення. Тому що ви стаєте сором’язливими і стурбовані тим, що люди можуть думати.

І люди беруть на себе це і можуть реагувати негативно. Або ви можете інтерпретувати все, що вони роблять, як негативну реакцію, тому що ви так боїтеся поганої реакції і так зосереджені на собі.

Якщо ви, з іншого боку, не заперечуєте, тоді люди теж не схильні до цього. І якщо ви не заперечуєте, тоді ви не допустите, щоб ця частина себе стала самоналагоджувальним блокпостом в вашому житті.

Це, наприклад, занадто пізно робити те, що ви хочете зробити.

3. Посміхайтеся і отримуйте задоволення.

«Гумор – найбільше благословення людства».

«Проти штурму сміху ніщо не може стояти».

Гумор і сміх – приголомшливі інструменти. Вони можуть перетворити будь-яку серйозну ситуацію в щось смішне. Вони можуть полегшити настрій де завгодно.

І більш легке настрій часто є найкращим місцем для роботи, тому що тепер ваше тіло і розум незаповнені до країв негативними емоціями. Коли ви більш безтурботні і розслаблені, тоді рішення ситуації часто буває простішим, щоб його придумати і реалізувати.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.