Те, що є в нашій поведінці, але ви про це ніколи не думали

То, что в нашем поведении, но вы об этом никогда не думали

Всі люди діють від одних і тих же мотивів: виконувати свої бажання і уникати їх страждань

Вивчення цього дозволило мені, нарешті, зрозуміти, як люди можуть так сильно робити боляче один одному. Найкраще пояснення, яке у мене було до цього, було те, що деякі люди просто погані. Яка копія. Незалежно від того, яку поведінку виявляють інші люди, вони діють найефективнішим способом, яким вони здатні (в цей момент) виконати бажання або полегшити свої страждання. Це мотиви, які ми всі можемо зрозуміти; ми тільки розрізняємося за методом, і методи, які кожен з нас має в нашому розпорядженні, залежать від нашого виховання і нашого життєвого досвіду, а також від нашого стану свідомості. Деякі методи вміють і корисні для інших, інші невмілі і руйнівні, і майже всі деструктивна поведінка несвідомо. Отже, немає добра і зла, тільки розумних і німих (або мудрих і дурних). Розуміння цього повністю потрясло мої давні уявлення про моральність і справедливості.

Amanda Mabel

Вірування нічим пишатися

Повірити, що щось не є досягненням. Думаючи, що переконання – це чим пишатися, але вони дійсно нічого, крім думок, які відмовляються переглядати. Вірування легкі. Чим сильніші ваші переконання, тим менше ви відкриті для зростання і мудрості, тому що «сила віри» – це тільки інтенсивність, з якою ви не піддаєтеся сумніву. Як тільки ви пишаєтеся вірою, як тільки ви думаєте, що вона додає дещо до того, хто ви є, ви зробили її частиною свого его. Послухайте будь-якого «жорсткого» консервативного або ліберального чоловіка про його найглибші переконання, і ви слухаєте когось, хто ніколи не почує, що ви говорите, по будь-якому питанню, який має для них значення, – якщо ви не вірите в те ж саме. Відрадно говорити рішуче, приємно погодитися, і цей максимум – це те, що переслідують вмираючі. Скрізь, де є віра, є зачинені двері. Візьміть на себе переконання, які протистоять вашим найчеснішим, скромним поглядам і ніколи не бояться їх втратити.

Ben Canales

Об’єктивність суб’єктивна

Життя – це суб’єктивний досвід, і цього не можна уникнути. Кожен досвід, який ви відчуваєте, проходить через вашу власну, особисту, невловиму точку зору. Можуть бути ніякі експертні оцінки безпосереднього досвіду, ніякого реального підтвердження. Це має деякі серйозні наслідки для життя. Найбезпосередніш, що потрібно розуміти, що потрібно довіряти своєму особистому досвіду, тому що ніхто інший не має такого кута, і у вас ж тільки цей кут. Іншим є те, що ви відчуваєте більше подиву для навколишнього світу, знаючи, що будь-яке «об’єктивне» розуміння, яке стверджуєте, має світ, повністю побудований з нуля. Суб’єктивність – це первинний досвід – це реальне життя, і об’єктивність – це те, що кожен з нас будує на вершині цього в наших умах, в приватному порядку, щоб пояснити все це. Ця істина має приголомшливі наслідки для ролі релігії і науки в житті тих, хто її розуміє.

Що ви виявили, що перетворили ваш світ догори дригом?

Lesley Kerr

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.