5 речей, які потрібно почати робити для себе

5 вещей, которые нужно начать делать для себя

Марк і Ангел – автори 1000 Маленьких Речей Щасливі Успішні Люди роблять по-іншому. Ось декілька порад які варто почати робити для себе.

№ 1. Починайте проводити час з потрібними людьми. – Це ті, кого ви любите, які люблять і цінують вас, і які спонукають вас покращувати здорові і захоплюючі способи. Це ті, хто змушує вас відчувати себе більш живими, і не тільки обіймати, ким ви є зараз, але і обіймати і втілювати, ким ви хочете бути, безумовно.

№ 2. Почніть вирішувати свої проблеми. – Це не ваші проблеми, які визначають вас, але як ви реагуєте на них і оговтується від них. Проблеми не зникнуть, якщо ви не зробите ніяких дій. Роби те, що можеш, коли зможеш, і визнай, що зроби. Вся справа в тому, щоб робити дитячі кроки в правильному напрямку, дюйм за дюймом. Ці дюйми розраховують, вони складаються до ярдів і миль в довгостроковій перспективі.

№ 3. Почни бути чесним із самим собою про все. – Будьте чесні про те, що правильно, а також про те, що потрібно змінити. Будьте чесні в тому, чого ви хочете досягти і ким хочете стати. Будьте чесні з усіма аспектами вашого життя, завжди. Тому що ви одна людина, на якого ви можете розраховувати назавжди. Шукайте свою душу, для правди, щоб ви дійсно знали, хто ви. Як тільки ви це зробите, ви краще зрозумієте, де ви зараз знаходитеся і як ви сюди потрапили, і ви будете краще оснащені, щоб визначити, куди ви хочете піти і як туди дістатися.

№ 4. Починайте робити своє щастя пріоритетом. – Твої потреби мають значення. Якщо ви не цінуєте себе, стежте за собою і тримайтеся за себе, ви саботуєте себе. Пам’ятайте, що можна подбати про свої власні потреби, одночасно піклуючись про оточуючих. І як тільки ваші потреби будуть задоволені, ви, ймовірно, будете набагато більш здатні допомогти тим, хто в вас потребує.

№ 5. Починайте бути самим собою, щиро і гордо. – Спроба бути кимось є марною тратою того, ким ви є. Будь собою. Обіймайте цю людини всередині вас, у якого є ідеї, сильні сторони і краса, як ніхто інший. Будьте тим, ким ви самі себе знаєте, – найкраща версія вас – на ваших умовах. Перш за все, будьте вірні собі, і якщо ви не можете покласти в це своє серце, виведіть себе з нього.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.