Лише справжні пари в змозі так жити

Настоящие пары в состоянии так жить

У відносинах немає я, як і немає ти. Є лише ми, або ж вони. Справжня пара це люди, які розглядають себе цілісною системою, а не поодинці.

1. Вони не сприймають свої відносини як належне. Неймовірна річ трапляється, коли ви приділяєте пильну увагу. Це, беручи участь більше в ваших стосунках, ви вдихаєте в них життя. Так що приділіть час тим, кого ви хвилюєтеся. З нашими напруженими графіками ми часто забуваємо розслабитися і насолодитися чудовою компанією, яку ми маємо. В людських відносинах вiдстань не вимірюється в милях, а в ласці. Двоє людей можуть бути поруч один з одним, але далеко один від одного. Тому не ігноруйте когось, кого ви хвилюєте, тому що відсутність занепокоєння болить більше, ніж сердиті слова.

2. Вони не просто з’являються, коли час гарний. Будь там через хороші, погані, щасливі і сумні часи … незважаючи ні на що. Будьте готові надати слухове вухо, обійми і емоційну підтримку при будь-яких обставинах. У здорових відносинах обидві людини можуть довіряти тому, що вони можуть розраховувати один на одного, і готові бути доступними не тільки тоді, коли це зручно, але коли вони потрібні один одному найбільше.

3. Вони не намагаються постійно «виправляти» людей, яких вони хвилюють. Мистецтво турботи про інше йде корінням в любов і повагу. Це означає, що вони повинні щиро слухати їх і повідомляти їм про свою повну присутність, що їх бачать і цінують. Це не місце, де ви намагаєтеся виправити іншу людину. Йдеться про те, щоб бути свідком цілого іншу людину.

4. Вони не говорять, коли їм потрібно слухати. Потрібно сміливість встати і говорити; вам потрібно ще більше сміливості відкрити свій розум і послухати. Зверніть увагу і будьте хорошим слухачем. Ваші вуха ніколи не зрозуміють вас в біді. Люди у вашому житті часто потребують слуховому вусі більше, ніж їм потрібен нескладний голос. І не слухайте з наміром відповісти; почуєте, що говориться з наміром зрозуміти. Ви так прекрасні, як любов, яку ви даруєте, і ви так само мудрі, як мовчання, яке ви залишаєте.

5. Вони не нехтують своїм власним самосвідомістю. Коли зустрічаються дві людини, приз завжди звертається до того, хто володіє самій собі. Він або вона буде спокійніше, впевненіше і спокійніше з іншим.

6. Вони не кажуть «так», коли їм потрібно сказати «ні». Ви не завжди можете бути приємними; саме так люди використовують вас. Іноді вам потрібно встановити чіткі межі.

7. Вони не дозволяють людям утримувати їх на невизначений термін. Дайте людям багато шансів, але зрозумійте, що ви не можете рости, теліпаючись з людьми, які відмовляються рости. Постарайтеся провести менше часу з тими, хто упертий і застряг в своїх зонах комфорту. І якщо хтось не хоче дозволяти вам рости, можливо, пора відпустити їх. Ваші відносини повинні допомогти вам в довгостроковій перспективі, а не пошкодити вам.

8. Вони не чинять опір або заважають зростанню інших людей. Здорові відносини рухаються в напрямку особистісного зростання: для відносин і для кожної людини. Прагнення перешкоджати зростанню іншого для комфорту – вираз страху. Навіть коли людина стурбована тим, що відносини можуть розчинятися, вони погоджуються з тим, що їх шляху можуть розходитися в інтересах обох. Взаємне зростання ставиться перед особистою вигодою.

9. Вони не відскакують і не поспішають а заміщають відносини. Якщо ви болісно втратите цінного друга або коханця, не поспішайте негайно на заміну. Така поспішна дія заважає вам досліджувати вашу душевну біль і вирватися з неї.

10. Вони не дивляться на минулі відносини як на невдачі. Хоча не всі відносини повинні бути, не існує невдалих відносин, тому що кожна людина у вашому житті має урок для навчання. І уроки, які ви вивчаєте, роблять майбутні відносини набагато сильнішими.

11. Вони не дозволяють, що за ними визначають їх. До тих пір, поки ви турбуєтеся про те, що ви можете відтворити рясні відносини з минулого, ви не зможете створювати нові здорові облігації. Незалежно від того, які страхи у вас є, працюйте над їх випуском. Почніть з визнання того, що ці страхи присутні, а потім нагадуйте собі, що ви не приречені на якусь конкретну долю. Ви той, хто керує вашим життям, і у вас є можливість створювати здорові відносини. Якщо ви відмовитеся від курсу, ви можете виправити це. Якщо ви помилилися в своєму минулому, ви можете вчитися у них.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.