Речі, які ми не помічаємо, але вони мають значення

Речі, які ми не помічаємо, але вони мають значення

Інколи нам дається, що все йде проти нас, і ніхто не підтримує. Але важливо подумати, що ми маємо і чому відчуваємо супротив. А гловне, що є ті, кому допомагаємо і робимо цей світ кращим.

  • Ви не боїтеся відкрито висловлювати свою любов

Любов велика, коли говорять, але велика, коли вона показана. Тому, якщо ви дбаєте про чиєсь благополуччя, покажіть це. Продовжуйте робити маленькі речі кожен день, щоб показати людям навколо вас, що ви дбаєте.

  • Ви продовжуєте мати значення.

Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки ваші дії мають відношення до інших? Можливо, ця посмішка, яку ви дали незнайомцю, сьогодні зробила їх поганий день краще. Можливо, цей привіт, який ви дали колезі сьогодні, змусив їх зрозуміти, що люди дійсно помічають їх і піклуються. Може бути, ті гроші, які ви дали бездомній людині, дали йому надію. Може бути, провести час з кимось особливим сьогодні змусило їх забути про свої проблеми на деякий час. Так тримати.

  • У вас досить зараз, щоб жити комфортно

Минулої ночі ти не спав голодним. Ви прокинулися сьогодні вранці з дахом над головою. У вас був вибір того, який одяг носити. У вас є доступ до чистої питної води і електрики. Ви зараз в мережі. У вас є багато, щоб бути комфортним. Бути багатим – це образ мислення. Хочете менше і цінуєте більше.

  • Ви не дозволили нестримному матеріалізму отримати найкраще з вас

Наше життя не визначається тим, що ми маємо. Наше життя залежить від того, що ми ставимо перед собою. Переконайтеся, що ви володієте, ніколи не володієте вами.

  • Ви досить здорові

Іншими словами, якщо ви захворіли сьогодні, ви можете відновитися. Ніколи не недооцінюйте дар свого здоров’я. Це найбільше багатство, яке ви коли-небудь будете мати. Це основа для всіх шансів на щастя і успіх, які може запропонувати життя. Ваше тіло – єдине місце, де ви дійсно будете жити.

  • Ваші стосунки менш драматичні

Продовжуйте переслідувати драму і ігноруйте негативність. Не дозволяйте невігластву зупиняти вас на тому, щоб бути кращим з вас. Просто продовжуйте робити те, що ви робите, – будьте щирим і добрим, і просувайте те, що любите, а не бийте те, що ви ненавидите.

  • Ви уникнули деяких дуже токсичних відносин

Не турбуйтеся про людей, які не турбуються про вас. Знай собі ціну! Коли ви віддаєте себе тому, хто вас не поважає, ви здаєте частини своєї душі, що ніколи не повернетеся.

  • Ви знаєте, що ви не самотні

Наступного разу, коли ви відчуєте себе на самоті, пам’ятайте, що ви цього не зробили.

  • У вас є великі люди у вашому житті, які стоять поруч з вами

Знайте, що менш важливо мати більше друзів і більш важливо мати справжніх. І пам’ятайте, що в найважчі часи вашого життя ви зможете побачити справжні кольори людей, які говорять, що вони піклуються про вас. Не приймайте цих людей як належне. Подивіться навколо і оціните їх, прямо зараз.

  • У вас є будинок

Будинок – це будинок, коли він вкриває тіло і заспокоює душу. Але будинок не завжди є фізичною структурою або конкретним місцем на карті. Головне – це те місце, де люди, яких ви любите, завжди, коли ви з ними. Це не визначене місце, а простір у вашому серці і розумі, яке будується на собі, як маленькі цеглини, які складені, щоб створити щось стабільне, яке ви берете з собою на все ваше життя, куди б Ви не йшли.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.