З життя кожного, про що ви могли навіть не задумуватися

Из жизни каждого, о чем вы могли даже не задумываться

Девід Кейн з Raptitude поділився деякими ідеями, які значно поліпшили його життя. Можливо, раніше у вас були деякі з цих ідей. Або, може бути, ви збираєтеся …

Ти не твій розум

У перший раз, коли я почув, що хтось сказав це, мені не сподобалося, як це звучить. Що ще я можу бути? Я вважав само собою зрозумілим, що розумова балаканина в моїй голові була центральною «мною», з якою всі події в моєму житті траплялися.

Тепер я ясно бачу, що життя – це всього лише передача досвіду, і мої думки – це ще одна категорія речей, які я відчуваю. Думки не більш фундаментальні, ніж запахи, погляди і звуки. Як і будь-який досвід, вони виникають в моїй свідомості, у них є певна текстура, а потім вони поступаються місцем чомусь ще.

Якщо ви можете спостерігати за своїми думками так само, як ви можете спостерігати за іншими об’єктами, хто спостерігає? Не відповідайте занадто швидко. Це питання і його невимовна відповідь знаходяться в центрі всіх великих релігій і духовних традицій.

Elisafox22 PC

Життя розгортається тільки в моменти

Звичайно! Одного разу я назвав це найважливішим, що я коли-небудь дізнався. Ніхто ніколи не відчував нічого, що не було частиною одного моменту розгортання. Це означає, що єдиний виклик життя – це єдиний момент, який у вас є зараз. Перш ніж я дізнався про це, я постійно намагався вирішити все своє життя – боротися з проблемами, які насправді не відбувалися. Будь-яка людина може закликати рішення розібратися з одним справжнім моментом, поки вони дійсно усвідомлюють, що це їх єдина точка дотику з життям, і тому немає нічого іншого, що могло б бути корисним. Ніхто не може мати справу з минулим або майбутнім, тому що обидва існують тільки як думки, в сьогоденні. Але ми можемо вбити самих себе.

Istvan Kadar

Якість життя визначається тим, як ви справляєтеся зі своїми моментами, а не з тим, що відбувається, а які ні

Тепер я вважаю цю істину «Щастя 101», але на диво, наскільки спокусливо і раніше намагатися зрозуміти всі обставини, щоб спробувати упевнитися, що я отримую саме те, що хочу. Щоб зустріти небажану ситуацію і працювати з нею охоче, це знак мудрого і щасливої ​​людини. Уявіть собі, щоб отримати плоску шину, захворівши в важкий час, або щось зламати і зламати її – і нічого від цього не страждати. Нема чого боятися, якщо ви згодні з самим собою, щоб охоче справлятися з негараздами щоразу, коли вонин з’являються. Ось як зробити життя кращим. Типовий метод з низьким рівнем кредитного плеча – сподіватися, що ви в кінцевому підсумку накопичуєте влада над своїми обставинами, щоб ви могли частіше отримувати те, що хочете. У пісні Modest Mouse є відмінна лінія, що відзначає цей побічний ефект мудрості: у міру того, як життя стає довшим, жахливо відчуває себе м’якше.

Daniel Stockman

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.