Заключний лист діда до своїх внуків пропонує уроки життя для всіх

Заключительное письмо деда к своим внуков предлагает уроки жизни для всех

3 вересня 2012 року Джеймс К. Фланаган з West Long Branch, N.J., несподівано помер від серцевого нападу. Він написав цей лист своїм п’ятьом онукам всього декількома місяцями раніше. Він був перевиданий в Huffington Post.

Дорогий Райан, Конор, Брендан, Чарлі і Мері Кетрін. Моя мудра і вдумлива дочка Рейчел закликала мене записати для вас деякі поради, важливі речі, які я дізнався про життя. Я починаю це 8 квітня 2012 року, напередодні мого 72-річчя.

1. Кожен з вас – прекрасний дар Бога як для вашої родини, так і для всього світу. Пам’ятайте це завжди, особливо коли холодні вітри сумнівів і зневіри падають на ваше життя.

2. Не бійтеся … нікого або чого-небудь, коли мова заходить про повне життя в вашому житті. Виконуйте свої надії і свої мрії незалежно від того, наскільки складно або «іншими» вони можуть здаватися іншим. Занадто багато людей не роблять те, що вони хочуть або повинні робити, тому що вони уявляють, що інші можуть думати чи говорити. Пам’ятайте, якщо вони не приносять вам курячий суп, коли ви хворі або перебуваєте у вас, коли у вас проблеми, вони не мають значення. Уникайте тих кислих песимістів, які прислухаються до ваших мрій, тоді скажуть: «Так, але що, якщо …» Чорт з «що, якщо …» Зробіть це! Найстрашніше в житті – озирнутися назад і сказати: «Я б це зробив; Я міг би мати; Я повинен був “. Постраждалі, робіть помилки.

3. Кожна людина в світі – звичайна людина. Деякі люди можуть носити модні капелюхи або мати великі титули або (тимчасово) мати владу і хочуть, щоб ви думали, що вони вищі за інших. Не вірте їм. У них такі ж сумніви, страхи і надії; вони їдять, п’ють, сплять і пердять, як і всі інші. Питання авторитету є завжди, але будьте мудрі і обережні в тому, як ви це робите.

4. Складіть список всіх речей, які ви хочете зробити: подорожуйте по місцях; вчитися навику; володіти мовою; зустріти когось особливого. Зробіть це і робіть що-небудь з цього щороку. Не кажіть «Я зроблю це завтра» (або в наступному місяці або в наступному році). Це найвірніший спосіб не зробити щось. Завтра немає завтра, і немає «правильного» часу, щоб почати щось, крім як зараз.

5. Практикуйте ірландське прислів’я: «Хваліть дитину, і вона буде процвітати».

6. Будьте ласкаві і уникайте свого шляху, щоб допомогти людям, особливо слабким, страшним і дітям. Всі відчувають особливу скорботу, і вони потребують в нашому співчутті.

7. Не вступайте в армію або яку-небудь організацію, яка навчає вас вбивати. Війна – це зло. Всі війни починаються старими людьми, які змушують або обманюють молодих людей ненавидіти і вбивати один одного. Люди похилого віку виживають, і, як тільки вони почали війну з ручкою і папером, вони закінчують її так само. Так багато хороших і невинних людей вмирають. Якщо війни настільки гарні й шляхетні, чому не ті лідери, які починають війни, там б’ються?

8. Прочитайте книги, скільки зможете. Вони – прекрасне джерело насолоди, мудрості і натхнення. Їм не потрібні ніякі батареї або з’єднання, і вони можуть йти куди завгодно.

9. Будьте правдиві.

10. Подорожі: завжди, але особливо, коли ви молоді. Не чекайте, поки у вас не буде достатньо грошей або поки все не «правильно». Цього ніколи не станеться. Отримайте свій паспорт сьогодні.

11. Виберіть свою роботу або професію, тому що ви любите це робити. Звичайно, в цьому будуть якісь речі, але робота повинна бути радістю. Остерігайтеся брати роботу за гроші в поодинці – вона буде калічити вашу душу.

12. Не кричіть. Це ніколи не спрацьовує, і це шкодить як собі, так і іншим. Кожен раз, коли я кричав, я зазнавав невдачі.

13. Завжди виконуйте обіцянки дітям. Не кажіть «ми побачимо», коли ви маєте на увазі «ні». Діти чекають правди; віддайте їх їм з любов’ю і добротою.

14. Ніколи не кажіть нікому, кого ви любите, коли цього не робите.

15. Живіть в гармонії з природою: вирушайте на вулицю, ліс, гори, море, пустелю. Це важливо для вашої душі.

16. Відвідайте Ірландію. Саме там народилася душа нашої сім’ї – особливо Захід: Роскоммон, Клер і Керрі.

17. Обіймайте людей, яких ви любите. Скажіть їм, що вони тепер означають для вас; не чекайте, поки не стане занадто пізно.

18. Будьте вдячні. Є ірландська приказка: «Це день в нашому житті, і він не прийде знову». Живіть кожен день з цим.

Як було написано в його некролозі, »був гордістю ліберальним і боролися завзято за аутсайдера. Він був досконалим автором, поетом і seanchai – ірландським оповідачем; він насолоджувався розповіддю про радості виховання католиків в Джерсі-Сіті і його пригоди в горах Адірондак і на західному узбережжі Ірландії. Його найбільша любов полягала в тому, щоб провести час зі своєю сім’єю, в першу чергу його п’ятьма онуками «Райан (11); Конор (10); Брендан (9); Чарльз (8); і Мері Кетрін (5). «

З того, що написано про містера Джеймса Фленагане, він дуже багато жив цими словами. І його все ще дуже люблять його сім’я, друзі та студенти.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.