Пара заміжня 87 років розказує їх таємницю бути разом

Пара замужем 87 лет рассказывает их тайну быть вместе

Зелміра і Герберт Фішер були одружені 13 травня 1924 року. У 2008 році вони були внесені в Книгу рекордів Гіннеса за найдовший шлюб в 84 роки. Герберт помер в 2011 році у віці 105 років. Зельміра померла кілька років по тому в 2013 році. Пара була одружена 87 років, до смерті чоловіка. Вони дали інтерв’ю про свої секрети успішного шлюбу.

thestir.cafemom.com

1. Що змусило вас зрозуміти, що ви могли б провести залишок свого життя разом? Ви взагалі злякалися? Кожен день, що пройшов, наші відносини були більш міцними і безпечними. Розлучення ніколи не був варіантом або навіть думкою.

2. Як ви дізналися, що ваш чоловік був хорошим супутником для вас? Ми виросли разом і були кращими друзями, перш ніж ми одружилися. Друг на все життя; наш шлюб тривав все життя.

3. Чи є що-небудь, що ви зробили б по-іншому після більш ніж 80-річного шлюбу? Ми нічого не змінили б. Для нашого шлюбу не секрет, ми просто робили те, що потрібно один одному і нашій родині.

4. Яка ваша рада тому, хто намагається зберегти віру в те, що містер правий дійсно там? Зелміра: Моя була не за горами! Він ніколи не буває занадто далеко, тому тримайте віру – коли ви зустрінетеся з ним, ви дізнаєтеся.

5. Яка була найкраща рекомендація про шлюб, яку ви коли-небудь отримували? Поважайте, підтримуйте і спілкуйтеся один з одним. Будьте вірні, чесні і вірні. Любіть один одного всім своїм серцем.

6. Які найбільш важливі атрибути хорошого чоловіка? Зелміра: важкий робочий і хороший провайдер. 1920-ті роки були важкими, але Герберт хотів і забезпечив краще для нас. Я одружилася на добрій людині!

7. Яка у вас найкраща пам’ять дня Святого Валентина? Зелміра: Я кожен день готую вечерю. Герберт рано пішов з роботи і здивував мене; він приготував обід для мене! Він дуже хороший кухар! Герберт: Я сказав, що збираюся приготувати для неї обід, і вона могла розслабитися. Погляд на її обличчя і чиста платівка зробили мій день!

8. Ви одружилися дуже молодими – як ви обидва змогли рости, як люди, але не розлучилися в парі? Кожен, хто садить насіння і збирає урожай, святкує разом. Ми індивідууми, але виконуємо всі разом.

9. Яка ваша найсвітліша пам’ять про ваш 85-річному шлюбі? Наша спадщина: 5 дітей, 10 онуків, 9 правнуків і 1 правнук.

10. З плином часу спілкування стає простіше? Як ви зберігаєте терпіння? Діти ростуть, тому ми говоримо більше. Ми можемо насолоджуватися своїм часом на ганку або на наших гойдаються стільцях – разом.

11. Як ви справлялися, коли вам доводилося фізично розділятися протягом тривалих періодів часу? Герберт: Ми були розділені на 2 місяці, коли дружина була госпіталізована з нашою п’ятою дитиною. Це було найважчий час у моєму житті. Мати Зелміри допомогла мені з будинком і іншими дітьми, інакше я б збожеволів.

12. Наприкінці дня поганих відносин, що найголовніше, щоб нагадати собі? Пам’ятайте, що шлюб не конкурс, ніколи не тримайте рахунок. Бог зібрав вас обох в одній команді, щоб перемогти.

13. Чи є боротьба важливою? Ніколи фізично! Погодьтеся, що все в порядку, щоб не погодитися, і боротися за те, що дійсно має значення. Навчіться зігнути – не сломайте!

14. Що у вас спільного, що перевершує все інше? Ми обидва християни і віримо в Бога. Шлюб – це зобов’язання перед Господом. Ми молимося один з одним кожен день.

Відносини – це робота, і іноді це непросто, але це безперечно можна зробити. Ми всі можемо використовувати цю корисну пораду.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.