Він провів рік, обговорюючи пари, і з’ясував, як вони залишаються в любові

Он провел год, обсуждая пары, и выяснил, как они остаются в любви

Нейт Беглі, засновник The Loveumentary, пішов з роботи і провів рік, подорожуючи по країні, в якій брало участь понад 100 пар.

Нейт каже, що він втомився чути історії про розлучення, невірності і скандалі, а також про нереалістичних очікуваннях від таких шоу, як фільми «Бакалавр» і «Дісней». Він розмовляв з багатими парами, білими парами, гомосексуальними парами, прямими парами, релігійними парами, атеїстичними парами, парами, які були разом протягом короткого часу, і парами, які були разом більше 70 років, і він навіть брав інтерв’ю у пар в організованих шлюбах і полігамні пари.

… І ось що він знайшов …

Самопоміч. Найщасливіші пари завжди складалися з двох (іноді більше) емоційно здорових і незалежно щасливих людей. Ці люди займалися самолюбством. Вони ставилися до того ж типу турботи, що і до свого партнера … або, по крайній мірі, намагалися.

Емоційно здорові люди вміють прощати, вони можуть визнати свою роль в будь-яких розбіжностей або конфліктах і взяти на себе відповідальність за це. Вони достатньо обізнані про себе, щоб бути наполегливими, тягнути їх вага і любити, коли це дуже складно.

Зобов’язання. Після цього емоційне здоров’я отримало незаперечний рівень прихильності. Найщасливіші пари знали, що якщо лайно стане реальним, їх значна інша не збирається йти від них. Вони знали, що навіть якщо все стає важко – немає, особливо, якщо все стає важко – їм було краще разом. Сума частин більше цілого.

Довіра. Щасливі пари довіряють один одному … і вони заслужили довіру один одного. Вони не турбуються про те, що інша людина намагається підірвати їх або саботувати їх, тому що вони знову і знову доводять, що вони є найбільшим захисником один одного. Ця довіра побудовано за допомогою дій, а не слів. Це день у день вірність, послуга, емоційна безпека, надійність.

Встановіть цей фундамент, і ви будете хорошій формі.

Інтенциональністю. Це обмерзання на торті. Є різниця між парою, яка проїжджає через зливу, і парою, яка тягне свою машину в сторону дороги, щоб розгледіти під дощем. (Так, це справжня історія.) Є різниця між парою, яка цілує протягом 10 секунд або довше, коли вони прощаються один з одним, а не просто дають один одному ключку … або взагалі нічого. Є різниця між парами, які заохочують один одного до переслідування своїх особистих цілей за рахунок власного дискомфорту або незручності … навіть якщо це означає, що їх партнер повинен провести поцілунок іншої жінки.

Пари, які щодня намагаються випробувати якийсь значимий зв’язок або створюють цікаву пам’ять, – це пари, які зруйнували моє сприйняття того, що було можливо в любовних відносинах.

Подібні особи або протилежності. Це було чесно майже 50/50 розколу. Деякі люди поклялися, що протилежності приваблюють і дійсно потребують схожих інтересах і особистостях. Інші були переконані, що птахи з пір’я стікаються разом, і що вам потрібно доповнювати і балансувати один одного.

Я думаю, що найголовніше було не так, що люди мали поверхневий матеріал, а й мали однакові цінності і аналогічні цілі. (Хтось, хто присвячений особистісному зростанню, рідко зустрічався з кимось, хто був щасливий бути самовдоволеним, хтось, хто не хотів дітей, ніколи не зустрічався з кимось, хто це зробив).

Ревнощі – це рак любові.

Ревнощі впираються в довіру до відносин. Ревниві почуття виникають через недовіру і засновані на спекуляціях. Наша внутрішня божевільна людина починає читати в дрібницях і становить жахливо страшну павутину припущень.

Будьте чесні: божевільний, ви майже ніколи не праві в тому, що він передбачає, і, як правило, висновки, які ви досягаєте, коли в ревнивом режимі завдають шкоди вашим відносинам.

Кращий спосіб боротьби з ревнощами і поразкою з розуму зводиться до того, щоб підійти до всього від місця любові. Нагадайте собі про довіру і любов, які ви створили згодом зі своїм партнером. Спираючись на цю впевненість. Якщо вам потрібна додаткова допомога, щоб потрапити в місце любові, напишіть записку про кохання. Виконайте акт обслуговування. Перерахуйте те, що ви любите про своє значному іншому. Завжди приймайте найкраще. І що б ви не робили, робіть це від свого серця.

Чим більше ви любите, тим більше ви повертаєтеся. Любов не має меж або обмежень. І якщо ви витрачаєте свій час і енергію на любов, немає часу або енергії, щоб витрачати занепокоєння, роздратування, бути небезпечним або ревнувати.

Не приймайте свої проблеми за межами своїх відносин. Розробіть свої проблеми з відносинами, де проблема існує. Коли ви берете свої проблеми з членами сім’ї або друзями, вони починають судити про вашого партнера, тільки маючи одну сторону історії.

Найшвидший спосіб змусити всіх, кого ви любите, не любити свого значного іншого, – це скаржитися на неї.

Підніміть його. Бути зрілим. Обговоріть це. Працювати разом, щоб знайти рішення. Дайте один одному обійняти і поцілувати. Скажи: «Я люблю тебе». Потім закрийте двері в питанні.

Кращий рада. Одна жінка в Грузії дала кілька досить дивних порад. Вона і її чоловік були одружені понад 60 років, і після того, як її запитали, якими будуть її кращі відносини, вона зробила паузу і сказала …

«Не бійся бути тим, хто любить найбільше».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.