Ознаки, що ви в правильних відносинах

Признаки, что вы в правильных отношениях

Ми не завжди можемо зрозуміти, чи ми діємо правильно чи ні. Але щодо відносин, є деякі ознаки, які допоможуть вам це зрозуміти.

Ознака 1. Існує здорове поєднання свободи і командної роботи. Майте на увазі, що ми не можемо змусити кого-небудь бути з нами або любити нас. Ми не повинні просити когось залишитися, коли вони хочуть піти. Точно так само ми ніколи не повинні відчувати себе в пастці відносин. Насправді, якщо будь-яка людина відчуває себе в пастці, відносини насправді не існують. Тому що це все відносини: свобода.

Відносини також засновані на міцній основі спільної роботи. І оскільки відносини є одним з найбільших засобів особистого зростання і щастя, найважливіша поїздка, яку ви коли-небудь будете приймати в життя, – це зустріч з кимось ще на півдорозі. Ви будете домагатися набагато більшого, працюючи з ними, а не працювати в поодинці або проти них. Це дійсно повний круг. Сила відносин залежить від сили двох її членів, а сила кожного члена в довгостроковій перспективі залежить від якості відносин.

І пам’ятайте, що відносини рідко бувають 50/50 в будь-який момент часу. Ви не завжди можете відчувати 100%, або повні 50% усього життя відносин просто занадто непередбачувані для цього. Тому в ті дні, коли ви можете дати тільки 20%, інша людина має дати 80%, і навпаки. Ніколи не було рівноваги в середині; здорові відносини – це близько двох осіб, які готові вносити корективи один в одного в режимі реального часу в міру необхідності і давати більше, коли інша людина не може допомогти, але дати трохи менше.

Ознака 2. Особисте зростання обіймається, відзначається і ділиться. Справа не в тому, щоб знайти когось, хто втратить себе, а в тому, щоб зустрітися з кимось, хто знайде себе. Коли ви зв’яжетеся з кимось особливим, кращим другом або довічним партнером, ця людина допоможе вам знайти найкраще в собі. Таким чином, жоден з вас насправді не зустрічає кращого один в одному; ви обидва перетворюєтеся в своїх кращих особистостей, проводячи час разом і підтримуючи зростання один одного.

Коли ви чесно думаєте про те, що ви і ваші найближчі довірені особи додали до життя один одного, ви часто виявите, що замість того, щоб давати або приймати речі один від одного (поради, відповіді, матеріальні дари і т. д.), ви вважали за краще поділитися радістю і біллю один одного, і досвід життя разом через хороші часи і погано. Незалежно від того, ви двоє один одного, ростуть і вчаться як один.

Ознака 3. Аутсайдери не називають знімки. Відносини не завжди мають сенс, особливо ззовні. Тому не дозволяйте аутсайдерам управляти вашими відносинами для вас. Якщо у вас виникли проблеми з кимось, працюйте з ним і ні з ким іншим.

Ви повинні жити своїм життям по-своєму; от і все. У кожного з нас є унікальний вогонь в нашому серці для певних людей. Це ваш обов’язок, і ваш єдиний, вирішити, чи підходить вам ставлення. Ви повинні перестати піклуватися так багато про те, що всі інші хочуть для вас, і почати фактично жити і вирішувати для себе.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.