Ознаки, що ви в правильних відносинах

Признаки, что вы в правильных отношениях

Одне з найпоширеніших питань до себе, це чи я знаходжусь в правильних выдносинах.

Хоча відповідь тут явно суб’єктивна, як не глянь, романтичних і платонічних, є деякі явні ознаки того, що все йде добре. Отже, сьогодні, давайте подивимося на деякі ознаки, які ви знаходите в «правильних відносинах», і відповідні поради, які потенційно можуть допомогти вам правильно «неправильно»:

Правило 1. Ігри не відтворюються. Занадто часто ми робимо наші відносини більш складними, ніж вони повинні бути. Труднощі почалися, коли розмови стали текстовими, почуття стали підсвідомими, секс став грою, слово «любов» випало з контексту, довіра зникла, оскільки чесність ослабла, невпевненість стала способом життя, ревнивысть стала звичкою, відчувати себе природним і тікати від усього цього стало нашим рішенням. Припинити біг! Обличчям до цих питань, виправити проблеми, спілкуватися, цінувати, прощати і любити людей у ​​вашому житті, які цього заслуговують.

І, звичайно, якщо ви відчуваєте, що хтось грає з вами в ігри, говоріть з ним про це.

Правило 2. Всі знаходяться на одній сторінці. Якщо жінка починає все випадково з чоловіком, і вона не говорить йому, що хоче серйозних відносин, вона, швидше за все, ніколи не дочекається досконалого ставленням. Якщо ви дасте комусь враження, що в повсякденному житті, або щось в цьому роді, все в порядку з вами, це те, що буде прийнято в майбутньому. Суть в тому, що ви повинні бути прямими з самого початку або, принаймні, відразу ж, як тільки знаєте, що хочете. Не бити навколо куща. Якщо хтось злякався і втік, тому що ви були чесними і встановили межі, ця людина не була для вас в будь-якому випадку.

Правило 3. Лінія комунікації відкрита, чесна і зрозуміла. Ви не можете боятися мати певні розмови. Краще поговорити і дізнатися правду, ніж продовжувати йти і нікуди не піти. Говори, що думаєш, і думай, що говориш. Не очікуйте, що важливі люди у вашому житті будуть читати ваші думки і не гратимуть в дурні ігри своїми головами і серцями. Не кажіть напівправди і чекайте, що вони довіряють вам, коли вийде повна правда – напівправди чи не краще брехні.

Слухайте, що не захищаючись і не говоріть без образ. Спілкування – це не тільки важлива частина відносин, це взаємини. Відносини часто зазнають невдачі через проблеми довіри, проблем із зобов’язаннями і, перш за все, проблем комунікації. Тому будьте чесні, робіть і спілкуйтеся завжди.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.