5 речей, яких люди не роблять у здорових стосунках

5 вещей, которых люди не делают в здоровых отношениях

Марк і Ангел Чернов витратили більше десяти років на навчання клієнтів і допомогли їм побудувати здорові, міцні відносини. На своєму блозі, Marc і Angel Hack Life, вони поділилися своїми відповідями на часто задається питання: «Що потрібно, щоб створювати і розвивати здорові відносини?» Ось що люди в здорових відносинах не роблять:

  • Вони не кваплять нинішній стан своїх відносин, щоб дістатися до кращих часів. Справа в тому, що ви одержимі щасливим кінцем, так це те, що ви забуваєте насолоджуватися подорожжю по шляху. Прямо зараз життя … не пропустіть! Вам потрібно насолоджуватися компанією, яку ви хочете зберегти сьогодні, в той час як у вас все ще є шанс зробити це.
  • Вони не очікують, що їхні стосунки вирішать всі їхні проблеми. Хоча здорові відносини, безумовно, можуть принести радість, це не чиясь робота, щоб заповнити порожній внутрішній простір. Це твоя робота і твоя одна; і поки ви не приймете відповідальність за свою порожнечу, біль або нудьгу, проблеми неминуче виникнуть і будуть зберігатися в стосунках.
  • Вони не очікують, що їхні стосунки будуть легкими. Довгі відносини дивні, але рідко бувають легкими. Опір важких часів і спостереження за ними в якості безпосередніх доказів того, що щось не так або що ви з неправильним людиною тільки посилюють труднощі. Навпаки, пошук готовності розглядати проблеми як можливість вчитися дасть вам енергію і силу, необхідні вам для продовження руху вперед і розвитку ваших відносин на наступний рівень.
  • Вони не дозволяють страху звеличувати свою любов і довіру. Ви ніколи не втрачаєте любов; ви втрачаєте, стримуючись. Ніяких відносин неможливо, поки ви не відмовитеся дати йому шанс. Любов означає дати комусь шанс завдати вам біль, але не довіряйте їм. Без цієї довіри відносини не можуть вижити. Ви не можете просто повірити в те, що боїтеся інших; ви повинні вірити в сумлінність інших. Якщо ви коли-небудь захочете, щоб хтось довіряв вам, ви повинні відчувати, що можете їм довіряти.
  • Вони не зберігають секрети. Довіра – це основа відносин, і коли довіра порушується, потрібен час і бажання з боку обох людей, щоб відновити її і зцілити. Занадто часто я чую, як коучинг-клієнт говорить щось на кшталт: «Я не сказав їй, але я теж про це не збрехав». Це твердження є протиріччям, оскільки промахи – це брехня. Якщо ви якимось чином приховуєте свої сліди, це всього лише питання часу, перш ніж розкривається істина, і довіру до відносин порушено. Говоріть правду, хоч би якими були наслідки. Бути чесним – це єдиний спосіб бути в мирі з самим собою та іншими.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.