4 дуже цікаві психологічні факти

Іколи ми робимо певні діємо і самі не знаємо, чому вирішили так діяти. Чому одне нас приваблює, а на інший фактор байдуже. Є певні психологічні чинники, які на нас впливають незалежно від того хочемо ми цього чи ні.

Кольори

Ймовірно, ви помітили, що такі логотипи, як Pizza Hut, KFC, Domino’s, McDonald’s використовують червоний колір. Червоний колір – це колір, пов’язаний з хвилюванням і юністю. Це також стимулює область мозку, яка відповідає за колір.

Більшість брендів досліджували, який колір найкраще підходить для стимулювання цієї особливої ​​емоції, яка може стимулювати продажі їх продуктів.

Віддайте належне дітям за їхню роботу

Дослідження показують, що ви не повинні говорити дитині, що він «такий розумний», але замість цього віддає належне їх роботі. За словами Керол Двек і її колеги з Колумбійського університету, що розповідають дітям, що вони розумні, вони хочуть зберегти образ розумного. Вона каже: «Ми говоримо їм, що це назва гри: виглядаєте розумними, не ризикуйте робити помилки». Краще сказати, що «ви, мабуть, дуже багато працювали для цього».

Очі

Ми всі знаємо цю сцену: департаментських кав’ярня з прейскурантом на чай і каву на стіні і «чесний бокс», де ви платите за свої напої – чи ні, тому що ніхто не дивиться.

Дослідники виявили, що тільки зображення перед очима поймайже потроїла суму грошей, вміщену в коробку.

Мелісса Бейтсон і її колеги з Університету Ньюкасла, Великобританія, щотижня виставляли нові прайс-листи у своїй кафетерій кафедри психології. Ціни не змінювалися, але щотижня у верхній частині списку квітів або очей справжніх осіб перебувала фотокопія. Особи змінювалися, але очі завжди дивилися прямо на спостерігача. Протягом декількох тижнів з переглядом списку співробітники платили в 2,76 рази більше за свої напої, ніж за кілька тижнів з квітами.

Відео ігри

Люди, які часто грають у відеоігри, набагато частіше мають ясні мрії, ніж не-геймери. Вони також могли краще впливати на свої мрії, як ніби контролюючи характер відеоігри.

Ось як ясний сон.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.