8 порад мудрості від старших жінок

8 порад мудрості від старших жінок

У недавній темі Reddit жінкам старшого віку було задано питання, які поради вони дадуть своїм молодшим колегам. Ось 8 порад мудрості, які вони запропонували.

№ 1. Ви дізнаєтеся, коли щось не варто вашої енергії. «Дивно, як багато виправляє себе. Ще більш дивно, просто визнаючи, що, можливо, це просто не моя справа.

№ 2. У ваші 20 років ви все ще дозріває і змінюєтеся як людина. «Протягом ваших 20-х років існує величезний особистий ріст. Коли-небудь ви озирнетеся на свої двадцять і будьте схожі на «OH HELLLL NO».

№ 3. Не турбуйтеся про старіння. «Життя – це процес, а молодь – це не вся суть існування жінки».

№ 4. Речі, ймовірно, не підуть так, як ви очікували від них. «У всіх нас відмінний план, потім все відбувається».

№ 5. Не давайте собі крайніх термінів для основних етапів. «Раніше я думала, що якби у мене не було дітей або не було б« одного », це означало б, що я зазнав невдачі. Але це не той випадок. Зовсім чудово бути одиночним в 30, і все ще вигадувати. Бути єдиним не означає, що я не гідний цього ».

№ 6. Відносини не залишаються незмінними дуже довго. «Відносини ніколи не перестають змінюватися і люди».

№ 7. Ви можете більше дбати про деякі речі в міру дорослішання – і все в порядку. «Багато жінок у віці 30 років, включно зі мною, починають відчувати себе більш впевненими і щасливими життям. І багато розвиває «!» І «це, мене не хвилює» ставлення до думки інших, або я можу впоратися з цим« ставленням до проблем ».

№ 8. Ніколи не ставайте повністю залежними від однієї людини для вашого фінансового благополуччя. Чоловіки приходять і йдуть. Не ставте своє життя в свої руки в довгостроковому фінансовому відношенні, влаштуєтесь на роботу і переконайтеся, що в будь-який момент ви можете забезпечити себе і, можливо, дитину. Тому що все може трапитися. Розлучення, удар, автокатастрофа, обман – все.

Іноді нам потрібно невелике керівництво. Це відмінна рада для всіх

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.