7 речей, які ви повинні віддати, щоб бути щасливими

7 речей, які ви повинні віддати, щоб бути щасливими

Ось список з 7 речей, які, якщо ви відмовитеся від них, зроблять ваше життя набагато легше і набагато щасливіше. Ми дотримуємося настільки багатьох речей, які викликають у нас велику біль, стрес і страждання – і замість того, щоб дозволити їм йти, замість того, щоб дозволити собі бути вільними від стресу і щасливими – ми чіпляємося за них. Вже немає. Починаючи з сьогоднішнього дня ми відмовимося від усіх тих речей, які більше не служать нам, і ми будемо приймати зміни. Готовий? Ось так:

1. Найкраще відмовтеся від своєї потреби завжди мати рацію.

Є так багато з нас, хто не може встояти перед тим, щоб бути неправим – бажаючи завжди бути правим – навіть ризикуючи припинити прекрасні відносини або викликати великий стрес і біль, для нас і для інших. Це просто не варто. Всякий раз, коли ви відчуваєте «нагальну» необхідність вступати в боротьбу за те, хто правий, а хто неправий, задайте собі це питання: «Я волів би бути прав, або краще бути добрим?» Яка різниця? Чи є ваше его дійсно таким великим?

2. Відмовтеся від своєї потреби в контролі.

Будьте готові відмовитися від своєї потреби завжди контролювати все, що відбувається з вами і навколо вас – ситуації, події, люди і т. д. Незалежно від того, чи є вони близькими, колегами або просто незнайомцями, з якими ви зустрічаєтеся на вулиці – просто дозвольте їм бути. Дозвольте всім і кожному бути такими ж, як вони є, і ви побачите, наскільки краще, ніж ви відчуєте.

«Нехай все це робиться. Світ перемагають ті, хто його відпустив. Але коли ви намагаєтеся контролювати. Світ не перемагає ». Лао-цзи

3. Відмовтеся від провини.

Відмовтеся від своєї необхідності звинувачувати інших в тому, що у вас є чи ні, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Припиніть віддавати свої сили і почати брати на себе відповідальність за своє життя.

4. Відмовтеся від самовідданої самореклами.

О, мій. Скільки людей страждають через їх негативного, забрудненого і повторюваного самовпевненого мислення? Не вірте всьому, що говорить вам ваш розум, особливо якщо це негативно і саморуйнівної. Ти краще цього.

«Розум – чудовий інструмент, якщо його використовувати правильно. Використовується неправильно, проте, він стає дуже руйнівним ». Екхарт Толле

5. Відмовтеся від своїх граничних переконань

Про те, що ви можете або не можете зробити, про те, що можливо або неможливо. Відтепер ви більше не будете дозволяти своїм обмежуючим переконанням тримати вас застрягли в неправильному місці. Розправляє свої крила і лети!

«Віра – це не ідея, яку дотримується розум, це ідея, яка тримає розум» Еллі Розелле

6. Відмовтеся від скарги.

Відмовтеся від своєї постійної необхідності скаржитися на тих багатьох, багатьох і багатьох речей – людей, ситуацій, подій, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, жодна ситуація не може зробити вас сумними або нещасними, якщо ви не дозволите. Це не та ситуація, яка викликає ці почуття в вас, але як ви вирішили подивитися на неї. Ніколи не недооцінюєте силу позитивного мислення.

7. Відмовтеся від розкоші критики.

Відмовтеся від необхідності критикувати речі, події або людей, які відрізняються від вас. Ми всі різні, але ми всі однакові. Ми всі хочемо бути щасливими, ми всі хочемо любити і бути коханими, і всі ми хочемо бути понятими. Ми всі хочемо чогось, і щось побажають все ми.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.