5 речей, які вам потрібно перестати робити вже сьогодні

5 речей, які вам потрібно перестати робити вже сьогодні

Як сказав Маркус Аврелій: «Дуже мало потрібно для щасливого життя; це все всередині вас, у вашому способі мислення ».

Більшість з нас не народилося з сонячним настроєм, але ми все можемо дізнатися, як отримати більше задоволення і сенсу в нашому житті, не розуміючи руйнівних щоденних звичок, які крадуть нашу радість.

1. Зосередження уваги на історії кожного, крім вашого власного.

Не будьте настільки задоволені історіями успіху інших і як все пішло для них, що ви забуваєте написати свої власні. Розгорніть свою власну історію і здійсніть її в життя. У вас є все, що вам потрібно, щоб стати тим, ким ви здатні стати. Неймовірні зміни відбуваються, коли ви вирішуєте взяти під свій контроль. Це означає, що менше споживає і створює більше. Це означає відмову відмовитися від того, щоб інші думали, розмовляли і вирішували за вас. Це означає навчитися поважати і використовувати свої власні ідеї і інстинкти, щоб написати свій уривок.

Якщо ви хочете, щоб ваша історія життя злетіла до нових висот, вам потрібно очистити шлях, зменшити поглиначі часу і тяготи, що зважують вас, і підняти те, що дає вам крила. Зберігайте ваші найкращі побажання і ваші найбільші цілі близько до серця і присвячуйте їм час кожен день. Якщо ви дійсно дбаєте про те, що ви робите, і ви старанно працюєте над цим, ви майже нічого не можете добитися.

2. Очікування ідеального моменту.

Не купуйте в міфі ідеальний момент. Моменти не ідеальні; вони такі, що ви їх робите. Так багато людей чекають, коли зірки будуть відповідати тому, що вони тут роблять. Ідеальний момент, прекрасна можливість, ідеальний стан буття і т. д. Прокидайтеся! Ці стану досконалості є міфами. Їх не існує.

Ваша здатність рости до вашого найвищого потенціалу безпосередньо пов’язана з вашою готовністю діяти перед лицем недосконалості. Ви досягнете успіху, не знайшовши ідеальний момент, але, навчившись чудово бачити і використовувати недосконалість життя.

3. Працює не більше, ніж зарплата.

Робота без інтересу – це тюремне ув’язнення. Навіть якщо ви не дуже захоплені своєю роботою, ви повинні хоча б зацікавитися нею. Коли ви розробляєте спосіб життя, в якому ваша робота – це те, що ви страждаєте щодня, строго оплачуючи свої рахунки, ви в кінцевому підсумку витрачаєте всю свою жизнь, бажаючи, щоб у вас був чужий.

Думаю про це. Це твоє життя; ваша робота заповнить великий відсоток. Справа не тільки в грошах; мова йде про вас. Ігноруйте пропаганду, особливо від людей, які говорять: «Не дозволяйте вашій роботі визначати вас». Відверніть це повідомлення: «Я буду виконувати роботу, яка визначає мене». Коли сутність того, хто ви визначаєте, по крайній мірі, деякі частина роботи, яку ви робите для життя, ця робота породжує виконання.

Підсумок: інтерес до вашої роботи ставить якість у вашій продукції і щастя в вашому розумі. Не погоджуйтеся на зарплату. Перемішуйте, поки не знайдете роботу, яка вас цікавить.

4. Заподіяння ненависті.

Як Мартін Лютер Кінг-молодший так глибоко сказав: «Пітьма не може виганяти темряву; тільки світло може це зробити. Ненависть не може виганяти ненависть; тільки любов може це зробити ». По правді кажучи, коли ми плекаємо почуття ненависті, в кінцевому підсумку він стає кращим з нас. Він контролює нас. Ми забуваємо, чому ми ненавидимо, що ненавидимо і кого ненавидимо – ми просто ненавидимо заради ненависті. І тоді, природно, ми теж починаємо ненавидіти себе.

Всі, кого ви ненавидите, знімають постійне простір як в голові, так і в серці. Тому, якщо ви хочете когось знищити або когось із свого розуму, чи не ненавидите. Замість цього відключіть себе, рухайтеся далі і не озирайтеся назад.

5. Тримаючись за турботу і страхи.

Коли-небудь, коли ви озирнетеся на своє життя, ви зрозумієте, що майже всі ваші турботи і тривожні страхи ніколи не досягали успіху – вони були абсолютно необгрунтованими. Так чому б не прокинутися і зрозуміти це прямо зараз. Коли ви озираєтеся назад на останні кілька років, скільки можливостей для радості ви знищили з марним занепокоєнням і негативністю? Хоча ви нічого не можете зробити про ці втрачені радощі, ви можете багато чого зробити з тих, які ще попереду.

Ви виявите, що потрібно, щоб деякі речі йшли просто з тієї причини, що вони важкі для вашого серця і душі. Відпусти їх. Чи не затискай кайдани на свої власні щиколотки. Зараз неймовірно легко насолоджуватися життям, незалежно від ситуації. Це всього лише питання про те, щоб відпустити шари нісенітниці, які зважують вас.

Відпустіть свої турботи і страхи, свою лють і ревнощі, вашу потребу завжди майте рацію і контролюйте інших. Відпустіть свою претензійність і вашу потребу мати все, що у вас є. Під усіма цими шарами нісенітниці є щаслива, продуктивна людина. Коли ви починаєте очищати їх і просто оцінюєте все, що це таке, життя може чудово виконуватися.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.