Як допомогти відносинам за допомогою фен-шую?

Как помочь отношениям с помощью фэн-шуй?

Фен-шуй також стає в допомозі при творені відносин. Ми  сьогодні розкажемо про 6 порад Дженніфер Елізабет Мастерс. Є  дещо для тих з вас, хто тільки починає, тих, хто сподівається перетворити речі в спальню, і навіть тих, хто хоче полагодити непрацюючі відносини.

Ви не повинні дивитися на фен-шуй як на єдину відповідь на свої проблеми, а скоріше на додаток до здорових відносин. Якщо ви хочете спробувати це, пам’ятайте, що мова йде не тільки про рухи. Покладіть в неї свої наміри.

1. Поділіться своїм простором.

Помістіть тумбочки з обох сторін ліжка. Те ж саме стосується дивана вітальні. Це виходить за рамки симетрії. Йдеться про те, щоб відкрити свій простір з кимось іншим.

2. Запаліть іскру.

Помістіть дві рожеві свічки в свою область відносин і запаліть їх разом. Для іншого способу намалювати любов, помістіть пари фігурок тварин – наприклад, крани або качки – з’єднаєтеся в кутку SW вашої кімнати.

3. Якщо ви хочете запросити любов, переконайтеся, що у вас достатньо місця для неї.

Позбавтеся від того, що ви не любите, старих або невикористовуваних предметів, щоб у вас було місце для того, що ще попереду.

4. Додайте або змініть оформлення.

У SW кутах вашого житла, включають зображення, що зображують щасливих пар. Переконайтеся, що вони стосуються якимось чином і включають в себе кілька елементів. Перемістіть обкладинку, наприклад, самотнє дерево або квітку, в іншу область.

5. Кольори мають значення.

Включити троянду (роман), фіолетовий (пристрасть), рожевий (поліпшити любов) і зелений (зростання, інновації та відкритість) в спальню. Навіть якщо у вас є близькість до персику, уникайте його за всяку ціну – цей відтінок може привести до справ.

6. Перетворіть енергію кімнати.

Додайте вазу свіжозрізаних рожевих квітів, щоб швидко перетворити енергію в кімнату. Уникайте використання кольорів з висушеними пелюстками, оскільки вони символізують смерть, і вибирають шовк, якщо свіжі квіти недоступні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.