Список того, що заважає нам бути щасливим

Список того, що заважає нам бути щасливим

Це такий чудовий список. Нам всім потрібно нагадати про ці речі і про те, наскільки вони сильні в усіх відношеннях.

Відмовтеся від своєї потреби справити враження на інших

Перестань так намагатися бути тим, ким ти не є, просто щоб зробити таких, як ти. Це не працює. У той момент, коли ви перестаєте так намагатися бути тим, ким ви не є, в момент, коли ви знімаєте всі свої маски, в той момент, коли ви приймаєте і обіймаєте справжніх вас, ви виявите, що люди будуть легко притягнуті до вас.

Відкиньте свій опір змінам

Зміни на краще. Зміна допоможе вам перейти від A до Б. Зміна допоможе вам поліпшити ваше життя, а також життя оточуючих. Слідуйте за своїм блаженством, приймайте зміни – не проти.

«Ідіть за своїм блаженством, і всесвіт відкриє вам двері, де були тільки стіни» Джозеф Кемпбелл

Відмовтеся від ярликів

Перестаньте позначати ці речі, людей або події, які ви не розумієте, як дивні або різні, і поступово будіть свою свідомість. Уми працюють тільки при відкритті. «Вища форма невігластва – це коли ви відкидаєте те, про що ви нічого не знаєте». Уейн Дайер

Відмовтеся від своїх страхів

Страх – всього лише ілюзія, його немає – ви її створили. Це все в твоїй голові. Виправте внутрішню і зовнішню частини. «Єдине, чого ми повинні боятися, – це сам страх». Франклін Д. Рузвельт

Відмовтеся від своїх виправдань

Надішліть їм упаковку і повідомте, що вони звільнені. Ви більше не потребуєте в них. Багато разів ми обмежуємося через багатьох виправдань, які ми використовуємо. Замість того, щоб рости і працювати над поліпшенням себе і свого життя, ми застряємо, брешемо собі, використовуючи всілякі виправдання – виправдання, які 99,9% часу навіть не реальні.

Відмовтеся від минулого

Знаю знаю. Це важко. Особливо, коли минуле виглядає набагато краще, ніж сьогодення, і майбутнє виглядає таким страшним, але ви повинні враховувати той факт, що зараз – це все, що у вас є, і все, що у вас буде. Минуле, про яке ви зараз мрієте, – минуле, про яке ви тепер мрієте, – було проігноровано вами, коли воно було присутнє. Зупиніть обманювати себе. Будьте присутніми у всьому, що ви робите, і насолоджуйтеся життям. Зрештою, життя – це подорож, а не пункт призначення. У вас є чітке бачення майбутнього, підготуватися, але завжди будьте в сьогоденні.

Відмовтеся від прихильності

Це концепція, яку для більшості з нас так важко зрозуміти. Я повинен сказати вам, що це було для мене теж (це все ще є), але це не є чимось неможливим. Ви стаєте все краще і краще з часом і практикою. Як тільки ви відділитеся від усього, (і це не означає, що ви відмовляєтеся від своєї любові до них, тому що любов і прихильність не мають нічого спільного один з одним, прихильність виходить із місця страху, а любов … ну, справжня любов чиста, доброта і безкорислива, там, де є любов, не може бути страху, і через це прихильність і любов не можуть співіснувати), ви стаєте таким мирним, таким терпимим, таким добрим і таким безтурботним. Ви доберетеся до місця, де ви зможете зрозуміти все, навіть не намагаючись. Стан за межами слів.

Відмовтеся від свого життя на очікування інших людей

Занадто багато людей живуть життям, яке не належить їм. Вони живуть своїм життям відповідно до того, що, на думку інших, краще для них, вони живуть своїм життям відповідно до того, що, на думку їхніх батьків, краще для них, тому, що їх друзі, їхні вороги і їх вчителя , їх уряд і засоби масової інформації вважають їх найкращими для них, Вони ігнорують свій внутрішній голос, це внутрішнє покликання. Вони так зайняті, радуючи всіх, виправдовуючи очікування інших людей, що вони втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що робить їх щасливими, що вони хочуть, що їм потрібно … і врешті-решт вони забувають про себе. У вас є одне життя – ця прямо зараз – ви повинні жити нею, володіти нею і, зокрема, не допускати, щоб думки інших людей відволікали вас від вашого шляху.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.