Речі, які потрібно знати при заселенні в готель

Речі, які потрібно знати при заселенні в готель

Перебування в готелях під час подорожей може здатися розкішшю, але перш ніж ви зробите вибір де зупинитися, вам потрібно багато знати. Тепер цей список не призначений для того, щоб налякати вас або відключити вас від цього шикарного набору в вашому улюбленому місці відпочинку, але він буде відкритий для очей.

Коли ви думаєте про це, дивно, що готелі підтримують будь-яку скромність чистоти, враховуючи той факт, що сотні людей проходять через них кожен день. Працьовиті співробітники докладають всіх зусиль, щоб тримати кожну кімнату в чистоті, але з таким обсягом, речі іноді залишаються непоміченими (і більш тривожно, неочищеними).

Нижче наведені деякі відомості про інформацію, які можуть допомогти вам захистити себе під час вашого наступного перебування в готелі. Всі сказали, що немає причин боятися залишитися в готелі, але вам обов’язково потрібно знати.

№ 1. Одне з досліджень показало, що телевізійні пульти та вимикачі прикроватних ламп найменш очищені – але вони також є найбільш порушеними місцями в кімнаті. Іншими словами, може бути гарною ідеєю принести якийсь дезінфікуючий засіб для рук, якщо ви плануєте дивитися телевізор.

Marcelo Fernández

№ 2. Fox News показує, що багато покоївок готелю не миють склянки з миючим до прибуття наступних гостей. Спробуйте використовувати воду в пляшках або попросіть клерка готелю для пластикових чашок бути в безпеці.

maako ikeda

№ 3. Білі ковдри в готелях вимиваються, коли з’являються явні плями. Іншими словами, є багато прихованих плям, які не контролюються.

Amy DiLorenzo

№ 4. Просто тому, що готель перераховує щось як «безкоштовне», це не означає, що ви можете взяти його з собою. Перш ніж вирушити з цією парою тапочок, переконайтеся, що готель дійсно надає їх безкоштовно.

Nico Yang

№ 5. Дослідження, проведене в готельній школі Нью-Йоркського університету, показало, що «плата за поповнення» з міні-бару стоїть «додаткових двох відсотків доходу», і велика частина цих грошей є чистим прибутком для готелю ». Іншими словами, може бути гарною ідеєю триматися подалі від холодильника готелю.

Zachary Crockett

№ 6. Якщо ви вирішите випити з міні-бару, спочатку перевірте пляшки: один співробітник готелю виявив, що гість спробував уникнути рахунки в міні-барі, заправляючи пляшечки сечею.

Joe Nazarian

№ 7. Одне дослідження показало, що прибиральники не завжди будуть миють кавник. Фактично, в готелі в Цинциннаті, штат Огайо, було виявлено, що горщик був очищений засобом для видалення цвілі, а вчинок був знятий на відео. Також очистила вона кавоварку тряпкою для чищення ванної підлоги.

Christopher Gaines

№ 8. У готельних номерах високі показники самогубства. Навіть незнайомець, люди, які здійснюють самогубство в готельному номері, часто живуть поблизу.

Marat Dupree

№ 9. В готелі беруть чималі припаси своїх рушників і халатів, тому не намагайтеся їх вкрасти. Фактично, одна компанія в Майамі Пошівай помістила бірки в одязі і рушниках, які попереджають готель, коли вони пропадають.

mandalaybus

№ 10. Клоповники постійно зростають в готелях, і ви часто не можете сказати, що побачили їх, поки не перевірили. Обов’язково перевірте свій матрац готелю на наявність ознак цих тварюк, перш ніж ви залишитеся вночі.

Harry Ross

№ 11. У липні 2003 року чоловік перевірив мотель Капрі в Канзас-Сіті і спав на ліжку протягом трьох ночей, перш ніж перевіряти через сморід. Коли прибиральники увійшли в кімнату, вони підняли матрац і знайшли чоловічий труп (нез’ясовно одягнений в одяг черниці). Іншими словами, ця міська легенда, яку ви чули один раз, насправді вірна.

Tim Heffernan

№ 12. Поверхні ванн повні мікробів, в результаті бактерій, таких як E.coli, які можуть вижити, не дивлячись на рутинну очищення.

YY Ma

№ 13. Килимові покриття готелю сповнені алергенів, і, на жаль, щоденного вакуумирования недостатньо, щоб очистити їх. Рідини, цвіль, продукти харчування і алергени можуть ховатися в волокнах.

Hotel carpets are full of allergens, and unfortunately a daily vacuuming isn't enough to clean them up. Bodily fluids, mold, food, and allergens can all hide out in the fibers of the floor.

№ 14. Не пийте воду з раковини в готелі. Нещодавно, CBS News повідомила, що «три гостя з готелю EPIC в Майамі спустилися з хворобою Легіонер (одна пізніше померла від інфекції). Виявляється, високоефективна система очищення води в готелі відфільтровує хлор з міського водопостачання, що дозволяло зростати бактеріям ». Іншими словами, іноді вода в готелі може бути очищена ТОРО, тому замість цього пийте воду в пляшках.

bigbluewol

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.