Дослідження підтверджують, що позитивне мислення змінює ваш мозок

Дослідження підтверджують, що позитивне мислення змінює ваш мозок

Джеймс Рейв ділиться своїми науковими ідеями для життя і поліпшення життя. У наведеній нижче статті він пояснює, чому позитивне мислення важливе і що воно робить з вашим мозком на основі досліджень Барбари Фредріксон, PhD.

Як позитивне мислення створює ваші навички, підвищує ваше здоров’я і покращує вашу роботу.

Позитивне мислення звучить корисно на поверхні. (Більшість з нас вважали за краще б бути швидше позитивним, ніж негативним.) Але «позитивне мислення» також є м’яким і пухнастим терміном, яке легко звільнити. У реальному світі він рідко носить таку ж вагу, як і слова, такі як «трудова етика» або «наполегливість».

Але ці погляди можуть змінюватися.

Allan Ajifo

 

Дослідження починають розкривати, що позитивне мислення набагато більше, ніж просто бути щасливим або проявляти оптимістичне ставлення. Позитивні думки можуть фактично створити реальну цінність у вашому житті і допомогти вам створювати навички, які тривають набагато довше, ніж посмішка.

Фредріксон (займається цією темою) є позитивним дослідником психології в Університеті Північної Кароліни, і вона опублікувала знаковий документ, який дає дивовижну інформацію про позитивне мислення, і це впливає на ваші навички. Її робота відноситься до числа найбільш уживаних і цитованих в її області, і це дивно корисно в повсякденному житті.

Давайте поговоримо про відкриття Фредриксона і про те, що це означає для вас …

Що негативні думки роблять для вашого мозку

Грайте зі мною на мить.

Скажімо, ви йдете по лісі, і раптом тигр виходить на шлях попереду вас. Коли це відбувається, ваш мозок реєструє негативну емоцію – в даному випадку – страх.

Steve Winter / National Geographic

Дослідники вже давно знають, що негативні емоції програмують ваш мозок, щоб зробити певну дію. Наприклад, коли цей тигр перетинає ваш шлях, ви біжите. Інша частина світу не має значення. Ви повністю зосереджені на тигрі, страху, який він створює, і як ви можете піти від нього.

Іншими словами, негативні емоції звужують ваш розум і фокусують ваші думки. У той же момент у вас може бути можливість піднятися по дереву або схопити палицю, але ваш мозок ігнорує всі ці варіанти, тому що вони здаються недоречними, коли тигр стоїть перед вами.

Це корисний інстинкт, якщо ви намагаєтеся врятувати життя, але в нашому сучасному суспільстві нам не потрібно турбуватися про спотикання тигрів в пустелі. Проблема в тому, що ваш мозок і раніше запрограмований так само реагувати на негативні емоції – закриваючи зовнішній світ і обмежуючи параметри, які ви бачите навколо себе.

Daniele Tamagni

Наприклад, коли ви в битві з кимось, ваш гнів і емоції можуть поглинути вас до такої міри, що ви не можете думати ні про що інше. Або, коли ви відчуваєте стрес від усього, що вам потрібно зробити сьогодні, вам може бути важко почати що-небудь, тому що ви паралізовані тим, як довго ваш список справ став. Або, якщо вам погано, якщо ви не тренуєтеся або не їсте здорову їжу, все, про що ви думаєте, це те, як мало сили у вас є, як ви ліниві і як у вас немає мотивації.

У кожному разі ваш мозок закривається з зовнішнього світу і фокусується на негативних емоціях страху, гніву і стресу – точно так само, як і у тигра. Негативні емоції не дозволяють вашому мозку бачити інші варіанти, які вас оточують. Це ваш інстинкт виживання.

Lotus Carroll

Тепер давайте порівняємо це з тим, що позитивні емоції роблять з вашим мозком. Тут Барбара Фредріксон повертається до історії.

Які позитивні думки працюють для вашого мозку

Фредріксон зазнала впливу позитивних емоцій на мозок, створивши невеликий експеримент. Під час цього експерименту вона розділила свої дослідницькі предмети на 5 груп і показала кожній групу різних кліпів.

Першим двом групам були показані кліпи, які створили позитивні емоції. У першій групі були образи, які створювали відчуття радості. У групі 2 були образи, які створювали почуття задоволеності. Група 3 була контрольною групою. Вони бачили нейтральні зображення і не викликали значних емоцій. В останніх двох групах були показані кліпи, які створили негативні емоції. У групі 4 були зображення, які створювали почуття страху. Група 5 побачила зображення, які створювали почуття гніву.

Згодом кожного учасника попросили уявити себе в ситуації, коли виникнуть подібні почуття і записати, що вони будуть робити. Кожному учаснику було вручено лист паперу з 20 порожніми рядками, які починалися з фрази: «Я б хотів …»

Учасники, які бачили образи страху і гніву, записували найменшу кількість відповідей. Тим часом, учасники, які бачили образи радості і задоволення, записали значно більшу кількість дій, які вони могли б зробити, навіть у порівнянні з нейтральною групою.

Іншими словами, коли ви відчуваєте позитивні емоції, такі як радість, задоволення і любов, ви побачите більше можливостей у своєму житті. Ці результати були одними з перших, які довели, що позитивні емоції розширюють ваше відчуття можливості і відкривають ваш розум до більшої кількості варіантів.

Але це був тільки початок. Дійсно цікавий вплив позитивного мислення відбувається пізніше …

Guzelian

Як позитивне мислення створює свій навик

Переваги позитивних емоцій не припиняються після того, як кілька хвилин хороших почуттів зникнуть. Фактично, найбільша вигода, яку надають позитивні емоції, – це посилена здатність створювати навички і розробляти ресурси для використання пізніше в житті.

Розглянемо реальний приклад.

Дитина, яка бігає зовні, розмахуючи гілками і граючи з друзями, розвиває здатність рухатися з атлетичними вправами (фізичні навички), вміння грати з іншими і спілкуватися з командою (соціальні навички), а також можливість досліджувати і досліджувати навколишній світ (творчі здібності) . Таким чином, позитивні емоції гри і радості спонукають дитину будувати навички, корисні і цінні в повсякденному житті.

S. Subramanium

Ці навички тривали набагато довше, ніж емоції, які їх ініціювали. Роки по тому цей фундамент спортивного руху може перетворитися в стипендію як атлета коледжу або навички спілкування можуть розквітнути в пропозицію про роботу в якості бізнес-менеджера. Щастя, яке сприяло пошуку і створенню нових навичок, вже давно закінчилося, але самі навички самі по собі.

Фредріксон називає це «теорією розширення і побудови», тому що позитивні емоції розширюють ваше почуття можливостей і відкривають ваш розум, що, в свою чергу, дозволяє вам створювати нові навички та ресурси, які можуть принести користь іншим сферам вашому житті.

Як ми обговорювали раніше, негативні емоції роблять протилежне. Навіщо? Тому що створення навичок для майбутнього використання не має значення, коли є безпосередня загроза або небезпека (наприклад, тигр на шляху).

Всі ці дослідження викликають найважливіше питання: якщо позитивне мислення настільки корисні для розвитку ціннісних навичок і оцінки великої картини життя, як ви насправді мотивуєте себе, щоб бути позитивним?

Dody Kusuma

Як збільшити позитивне мислення в вашому житті?

Що ви можете зробити, щоб підвищити позитивні емоції і скористатися теорією «розширити і побудувати» у своєму житті?

Ну, все, що випускає почуття радості, задоволення і любові, зробить трюк. Ви, напевно, знаєте, що для вас добре працює. Можливо, він грає на гітарі. Можливо, він проводить час з певною людиною. Можливо, це різьблення крихітних дерев’яних гномів.

Проте, тут є три ідеї, які ви можете розглянути …

1. Медитація. Недавні дослідження Фредриксона і її колег показали, що люди, які щодня медитують, можуть виявляти більш позитивні емоції, ніж ті, хто цього не робить. Як і очікувалося, люди, які медитували, також створили цінні довгострокові навички. Наприклад, через три місяці після того, як експеримент закінчився, люди, які медитували щодня, продовжували виявляти підвищену усвідомленість, мета в житті, соціальну підтримку і зниження симптомів захворювання.

2. Написання – це дослідження, опубліковане в «Journal of Research in Personality», вивчало групу з 90 студентів, які були розділені на дві групи. Перша група писала про інтенсивний позитивний досвід кожен день протягом трьох послідовних днів. Друга група написала про контрольну темі.

Три місяці по тому учні, які писали про позитивний досвід, мали кращі рівні настрою, менше відвідувань медичного центру і відчували менше хвороб. (Це відштовхнуло мене. Найкраще після трьох днів писати про позитивні речі!)

3. Play – запланувати час, щоб грати в ваше життя. Ми плануємо зустрічі, конференції, щотижневі заходи та інші обов’язки в наші щоденні календарі … чому б не планувати час для гри?

Коли ви останній раз блокували годину в календарі, щоб досліджувати і експериментувати? Коли ви в останній раз навмисне вирізали час, щоб повеселитися? Ви не можете сказати мені, що бути щасливим менш важливо, ніж ваша зустріч в середу, і все ж ми діємо так, як ніби це тому, що ми ніколи не даємо йому часу і простору, щоб жити в наших календарях.

Дайте собі дозвіл посміхатися і насолоджуватися позитивними емоціями. Розклад часу для гри і пригод, щоб ви могли відчути задоволення і радість, а також вивчити і побудувати нові навички.

Mio Cade

Щастя проти успіху (що приходить першим?)

Безсумнівно, щастя – результат досягнення. Вигравши чемпіонат, висадившись краще, знайшовши когось, кого любиш, це принесе радість і задоволення в твоє життя. Але так часто ми помилково вважаємо, що це означає, що щастя завжди слід успіху.

Як часто ви думали: «Якщо я просто отримаю ___, тоді я буду налаштований».

Або: «Як тільки я доб’юся ___, я буду задоволений».

Я знаю, що я винен в тому, що відкладаю щастя, поки не доб’юся якоїсь довільної мети. Але, як доводить теорія «розширення і побудови» Фредриксона, щастя важливо для створення навичок, які дозволяють домогтися успіху.

Іншими словами, щастя – і попередник успіху, і результат його.

Фактично, дослідники часто помічали ефект компаундирования або «висхідну спіраль», яка зустрічається зі щасливими людьми. Вони щасливі, тому вони розвивають нові навички, ці навички призводять до нового успіху, що призводить до більшого щастя, і процес повторюється.

Taylor Jackson

Куди піти звідси

Позитивне мислення – це не просто м’який і пухнастий чуттєвий смак. Так, здорово просто «бути щасливим», але ті моменти щастя також важливі для того, щоб відкрити свій розум для вивчення і створення навичок, які стають настільки цінними в інших областях вашого життя.

Пошук способів створення щастя і позитивних емоцій у вашому житті – будь то медитація, лист, гра в баскетбольну гру з пікапом або щось ще – забезпечує більше, ніж просто миттєве зниження стресу і кілька посмішок.

Періоди позитивної емоції і безперешкодного дослідження – це коли ви бачите можливості того, як ваш минулий досвід вписується в ваше майбутнє життя, коли ви починаєте розвивати навички, які пізніше розквітнуть в корисні таланти, і коли ви будите прагнути до подальших досліджень і пригод.

Простіше кажучи: шукайте радості, часто грати і займатися пригодами. Ваш мозок зробить все інше.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.