5 звичок успішних відносин

5 звичок успішних відносин

Відносини – жорсткий бізнес. Звичайно, є романтика, солодкі сюрпризи і веселі розмови на подушках, які роблять все це – але перебування в успішних відносинах означає штовхати себе набагато далі, ніж романтичну вечерю на двох.

1. Вони практикують самообслуговування як особистості.

Відносини не створюють радості, вони відображають це. Радість приходить зсередини. Відносини – це просто дзеркала об’єднаної радості, які у двох людей є як окремі люди. Те, що ви бачите в дзеркалі, – це те, що ви бачите в своїх відносинах. Ваші розчарування у вашому партнерові часто відображають ваші розчарування в собі. Вашу згоду з вашим партнером часто відображає вашу згоду з вами. Таким чином, перший крок до встановлення здорових відносин з кимось іншим – це мати здорові відносини з самим собою.

2. Вони стоять разом і відмовляються дозволити стороннім назвати постріли.

Відносини не завжди мають сенс, особливо ззовні. Тому не дозволяйте аутсайдерам управляти вашими відносинами для вас. Якщо у вас виникла проблема з вашим партнером, опрацювати потрібно це з ним і ні з ким іншим. Ви повинні жити своїм життям по-своєму … ось і все. У кожного з нас є унікальний вогонь в нашому серці для цьої особливої людини. Наш обов’язок – і наш єдиний – вирішити, чи правильно відносини для нас. Якщо ви і ваш партнер погодьтеся, що це правильно, то варто працювати разом.

3. Вони поважають їх відносини як унікальний, незрівнянний зв’язок.

Не порівнюйте свої відносини з кимось іншим, не з батьками, друзями, колегами або з цією випадковою парою, чиї відносини здаються ідеальними. Кожна пара робить свої власні правила любові, угоди про любов і любовні звички. Просто зосередьтеся на тому, що ви поділяєте, і зробіть свою унікальну зв’язок кращим, ніж вона може бути. І майте на увазі, що всі відносини мають свої злети і падіння – вони не катаються на безперервному блаженному високому рівні. Спільна робота в скрутні часи зробить ваші відносини більш сильними в кінці.

4. Вони близькі до всього.

Секс – це не любов. Особливо на початку відносин, тяжіння і задоволення в сексі часто помилково приймають за любов. Секс хороший, секс відмінний, але це легка частина. Інтимність – це те, що робить відносини останніми. Це вимагає чесного спілкування і відкритості щодо проблем, страхів і печалі, а також надій, мрій і щастя.

5. Вони приймають один одного, не намагаючись змінити один одного.

Глибока тяга до людської природи – це необхідність цінуватися як є. Іноді ми намагаємося бути скульпторами, постійно вирізаючи з наших значних інших образ того, ким ми хочемо, щоб вони були – то, що ми вважаємо за потрібне, любов або бажання. Але ці дії і сприйняття суперечать реальності, їх вигоді і нашій, і завжди закінчуються розчаруванням, тому що це їм не підходить. Основою любові є те, що ті, про кого ми дбаємо, повинні бути неапологіческі самі, і не спотворювати їх, щоб відповідати нашим власним егоїстичним уявленням про те, ким вони повинні бути. В іншому випадку ми закохуємося тільки в наші власні фантазії і, таким чином, повністю втрачаємо свою справжню красу. Так що збережете свої відносини від непотрібного стресу. Замість того, щоб намагатися змінити свого партнера, дайте їм свою підтримку і виростуть разом.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.