5 простих трюків мови тіла, які будуть творити чудеса для вашої кар’єри

5 простих трюків мови тіла, які будуть творити чудеса для вашої кар'єри

Ви збираєтеся почати найбільшу презентацію своєї кар’єри. Ви підготовлені, організовані і готові підірвати розум кожного. Коли ви сідаєте за стіл, ваші плечі падають, руки затискаються на колінах, а ваша голова спрямована вниз. Це те, як ви зазвичай сидите, так що все повинно бути в порядку, чи не так?

Неправильно. Насправді, незалежно від того, наскільки велика ваша презентація, Є шанси на те, що публіка не сприйме вас всерйоз. Навіщо? Ну, експерти мови тіла згодні з тим, що положення безумовно впливає на те, як люди сприймають вас. Хороша мова жестів може перевести на велику впевненість, відмінне здоров’я і позитивне ставлення.

Хочеш вийти зі свого спаду, буквально? Ознайомтеся з нашими п’ятьма порадами для кращої мови тіла.

1. Тримайте ці великі пальці (чи поза).

Коли ви говорите, постарайтеся не нервувати і не скрутити пальці. Крім того, не ховай руки в своїх колах – дослідження показали, що цей тип мови тіла може вказувати на те, що у вас є що приховувати. Замість цього тримайте руки склавши і все ще на столі, показуючи великі пальці. Збереження великих пальців за межами інших пальців може означати, що ви жорсткі, впевнені і готові до хеш-речей.

2. Для додаткового підвищення потужності, тип пальці.

Здебільшого важливо тримати руки в руках, просто вказуючи на те, що ви спокійні і зібрані. Однак, якщо ви робите важливий момент і берете додаткову увагу, намагайтеся тонко чіпати пальці під час розмови. Цей жест може допомогти вам у наданні допомоги в ваших заявах, легко і впевнено.

3. Тримайте голову високо.

Висить голова, нехай навіть незначно, це може вказувати на те, що ви (в кращому випадку) не впевнені, і (в гіршому випадку) похмурі. Тримайте голову високо в будь-який час. Бонусний наконечник: коли ви нервуєте, не торкайтеся до головіи або шиї. Подібні рухи можуть вказувати на те, що ви в біді, і можете підсвідомо змушувати інших людей відчувати себе некомфортно або тривожно.

4. Візьміть весь простір в кімнаті.

Цю пораду особливо важко дотримуватися для жінок, яким часто рекомендується зменшувати і принижувати. Проте, дослідження показують, що позиціювання вашого тіла ширше – поширення ваших рук, розлука з вашими ногами і широкі плечі – може привернути більше уваги і поваги від інших людей в кімнаті. Просто будьте впевнені, щоб не вторгатися в особистий простір людини, поки ви на ньому.

5. Коли все інше зазнає невдачі, встаньте.

Отже, ви все ще тримаєте свої руки, високо піднявши голову, а плечі широкі. І все ж, чомусь, ви все ще не відчуваєте, що ви командуєте кімнаті стільки, скільки хочете. Зараз саме час встати. Постійним ораторам приділяється більше уваги аудиторії. Це також дає вам можливість схилятися до людей, що є жестом, який (коли він виконується належним чином) може зробити розмову більш особистою.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.