Проблеми в відносинах і їх вирішення

Проблеми в відносинах і їх вирішення

Чи відчуваєте, що ваші відносини не такі сильні, як колись? Поки ще не втрачайте надію. Є ряд речей, які ви і ваш партнер можете зробити, щоб продовжити будівництво в правильному напрямку.

Вчені дізналися, що щасливі пари мають близько 5 позитивних взаємодій для кожного негативного, і секрет цього не диво, це зусилля.

1. Визначте проблему, щоб ви могли атакувати її як команду.

Звичайна проблема, з якою стикаються пари, ніколи не говорить про те, які проблеми у вас є. Неважливо, в чому проблема. Навіть якщо це нерозумно, витягніть його з своєї системи. Якщо ви залишите це в своїй голові, ви можете створити почуття образи, не знаючи про це. І коли ви піднімаєте проблему, жодним чином не піднімайте її в обвинувальному відношенні. Зробіть це розмовою, а не атакою.

2. Попрацюйте над поліпшенням себе. Це дозволить для кожного з вас мати особистий простір.

Ви не можете бути щасливі у відносинах, якщо не задоволені самим собою. І немає нічого поганого в тобі, якщо ти не зовсім там. Важливим є те, що ви намагаєтеся.

Істина полягає в тому, що ви, ймовірно, завжди будете критично ставитися до того, де ви знаходитесь, але якщо ви постійно працюєте над пристрастями або проектами, які ви любите, ви – золото. Крім того, привабливо бачити, як ваш партнер працює над чимось.

Підтримайте свого партнера, як вони роблять те ж саме. Разом ви можете працювати над своїм ідеальним «я». Це не тільки корисно для вас, але і для ваших відносин.

3. Плануйте заходи, якими ви можете насолоджуватися разом.

Це так легко дрейфувати, особливо коли у вас є окремі кар’єри і соціальні кола. Деякі партнери працюють разом і мають спільних друзів, але не всі це роблять. У той час як здорово підтримувати свою незалежність, обов’язково плануйте заходи, якими ви можете насолоджуватися разом. Це може бути що завгодно – від занять танцями до гри Pokémon Go. Веселіться, інакше в чому сенс?

4. Відкладіть деякий реальний час з ним. Це показує, що ви визначаєте пріоритетність відносин.

У мене був друг, колись радив мені планувати час з партнером, включаючи інтимні моменти. Здавалося, механік так надходить, як ніби ми просто чергова зустріч. Але реальність така, що у нас були такі щільні графіки, що в іншому випадку це було б непогано. Це може допомогти, особливо якщо ви хтось з нестійким графіком. Плюс це дасть вам і те, з чим можна розраховувати.

5. Скажіть їм, що ви захоплюєтеся ними. Будьте максимально конкретними.

Поповніть їх за своїми виступами, зусиллям та досягненням. Нехай ваш партнер точно знає, що вам подобається, так само, як і вони. Незалежно від того, як довго ви були разом, важливо показати, що ви помічаєте ці речі.

Задайте більше питань. Вітайте їх або радуйте. Покажіть ентузіазм. Це не хвалити і не потурати, це про створення позитивних відносин.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.