Поради для жінок, які допоможуть зберегти відносини

Поради для жінок, які допоможуть зберегти відносини

Хлопці люблять бути твердими, мати досконалі відносини так само, як і ви. Коли він запитує вас, це тому, що він хоче дізнатися вас краще. В інших випадках хлопці можуть відразу закохатися в потрібну жінку. Коли люди знаходяться в згуртованому і люблячому союзі, вони схильні відступати від шкідливих звичок, які просто не змушують когось хотіти довго триматися.

1. Жінка завжди спізнюється на все, тому що готується.

Гей, ми всі запізнюємося час від часу. Плануйте свій день, щоб своєчасно призначити дату. Бути пізно, щоб зробити вхід незрілим. Розплануйте свій час так, як він з вами.

2. Вона використовує секс як інструмент для маніпулювання, а не для інтимної дії.

Чому відчуваєш, що коли вона в настрої, це тому, що вона чогось хоче? Точно так же, якщо вона не добирається до неї, вона нічого не хоче робити з вами фізично. Секс – прекрасний акт, закоханий двох людей. Він ніколи не повинен використовуватися як засіб для досягнення мети.

3. Якщо ви не знаходите ліки від серйозної хвороби або припиняєте голод в світі, покладіть телефон вниз.

Так, в соціальних мережах весело. Ми всі любимо спілкуватися і ділитися анекдотами з сім’єю і друзями. Але вам не вистачає реальності, і краса життя може запропонувати. Тому відкладіть телефон і насолоджуйтеся спільним часом, відключеним від усього іншого.

4. Вона тримається за невдоволення і навіть тримає список.

Ми всі помиляємося. Але якщо хлопець вибачився і зробив кроки, щоб виправити свою помилку, вам потрібно відпустити його. Ви не досконалі, і він пробачив вас за ваші невдачі, поверніть це на користь.

5. Ви не можете читати думки, і вона повинна знати про це.

Коли ви відчуваєте і знаєте, що вона засмучена, але серйозно не знає, чому. Жінки схильні припускати, що чоловіки автоматично дізнаються, що вони зробили, щоб помилятися. Просто будь прямою і розкажіть йому, що вас засмутило.

6. Коли ви відмовляєтеся вірити або приймати хороший комплімент.

Очевидно, він думає, що ви гарні, розумні і смішні. Навіщо ще пройти через всі неприємності, щоб бути з тобою. Коли він хвалить вас, це тому, що він виходить з серця.

7. Не все повинно бути сплановано і бути досконалим.

Коли все йде не так, як план, це не означає, що день зруйнований. Іноді це створює приголомшливі спогади. Так що нехай ваше волосся буде опущеним і отримуйте задоволення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.