Як зробити своє життя позитивним?

Як зробити своє життя позитивним?

Кожен з нас хоче бути щасливим, але не кожен знає що для цього потрібно робити. Але інколи буває, що для щастя достатньо перестати робити звичні речі. Ми поділимося з вами порадами, які заважають нам радіти щодня і що потрібно робити для змін.

Відмовтеся від бажання бути там, де інші живуть

Припиніть порівнювати, де ви знаходитеся, де всі інші. Він не просуває вас далі, покращує вашу ситуацію або допомагає вам знайти щастя. Це просто підживлює почуття неадекватності і сорому, і в кінцевому підсумку затримує вас. Правда в тому, що в житті немає правильного шляху. Шлях, який підходить для когось іншого, не обов’язково буде придатним для вас. І все в порядку. Ваша подорож не є неправильною – це просто інше. Ваше життя не призначена для того, щоб виглядати як хтось інший, тому що ви не зовсім схожі на когось ще. Ви – єдина людина, що володіє унікальним набором цілей, перешкод, мрій і потреб. Тому перестаньте порівнювати і починайте жити. Ви можете не завжди виявитися там, куди збираєтеся нанести, але в кінцевому підсумку ви прибудете туди, де вам потрібно. Довіртеся, що ви перебуваєте в потрібному місці в потрібний час, прямо зараз. І вірте собі, щоб зробити все можливе.

Перестаньте дозволяти судженням чужих контролювати вас

Люди знають ваше ім’я, а не вашу історію. Вони чули, що ви зробили, але не розуміть, через що ви пройшли. Так що споглядайте свою думку про себе, але не переймайтеся сильно. Зрештою, це не те, що інші думають, це те, що ви думаєте про себе, що має значення. Іноді вам потрібно робити саме те, що підходить вам і вашому житті, не даючи штопати, як ваша життя для всіх, хто вас навіть не знає.

Не дозволяйте токсичним відносинам мучити вас щодня

Не всі токсичні відносини є болісними і необ’єктивними. Деякі з них залучають людей, які піклуються про вас – люди, які мають добрі наміри, але токсичні, тому що їх потреби і спосіб існування в світі змушують вас йти на компроміс між собою і своїм щастям. Вони не є споконвічно поганими людьми, але вони не є потрібними людьми, щоб проводити час з вами кожен день. І так, ми повинні дистанціюватися від нас, щоб дати собі простір для життя. Ви просто не можете щодня руйнувати себе заради когось іншого. Ви повинні зробити свій добробут пріоритетом. Незалежно від того, що значить зламатися з кимось, любити члена сім’ї здалеку, відпустити одного або прибрати себе з ситуації, яка здається болючою – у вас є всі права піти і створити для себе якийсь корисний простір.

Відмовтеся від роздумів і турбот про все

Коли є страхи і тривоги, ви занадто глибоко вникаєте в речі, це створює проблеми – вони не виправляють їх. Якщо ви думаєте, а ви думаєте, і ви думаєте, ви будете думати про себе від щастя тисячу разів, і жодного разу в нього не входите. Занепокоєння не усуває завтрашні проблеми, це прибирає сьогодні світ і потенціал. І життя занадто коротке для цього.

Не здавайтеся, вважаючи, що ви недостатньо сильні, щоб зробити ще один крок вперед

Завжди можна продовжувати, як би не здавалося неможливим. Згодом сум може не зникнути повністю, але через деякий час це не так пригнічує. Тому дихайте … Все буде в порядку. Пам’ятайте, що ви були в цьому місці раніше. Ви були такими незручними, неспокійними і боязкими, і ви вижили. Зробіть ще одне дихання і знайте, що ви теж можете вижити в цей раз. Ці почуття не можуть вас порушити. Вони хворі і виснажуються, але ви можете сидіти з ними, і в кінці кінців вони пройдуть. Може бути, не відразу, але незабаром вони зникнуть, і коли вони це зроблять, ви озирнетеся в цей момент і посмієтеся за те, що сумнівалися в своїй стійкості.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.