Поради, як досягти успіху

Поради, як досягти успіху

Всі ми хочемо бути успішними, але не всі знаємо що для цього робити. Все просто і прямолінійно. Наступного разу, коли ви прочитаєте про когось успішного, кого ви захоплюєтеся своїми величезними досягненнями, ви зрозумієте, що вони роблять, щоб дістатися до цього місця і поведінки, яке проклало шлях для їхнього успіху.

Вони вчаться, розтягуючись до меж

Ви вчитеся краще, коли ви розтягує себе за межі вашого колишнього рівня комфорту.

Звичайно, потрапити в рутину відмінно. «Потік» теж чудовий. Але жоден з них не кращий спосіб вчитися. Іноді ви хочете є витягнутим до краю вашої здатності. Це повинно бути важко і незручно. Так зростає ваш мозок. Ми дізнаємося, коли ми знаходимося в зоні нашого дискомфорту.

Коли ви боретеся, тоді ви стаєте сильнішими і розумнішими. Чим більше часу ви проводите там, тим швидше ви вчитеся. Краще витратити надзвичайно високу якість на десять хвилин, ніж витратити посередній годину на роботу. Ви хочете попрактикуватися в тому місці, де ви знаходитесь на межі ваших здібностей, розтягувати себе знову і знову, робити помилки, спотикатися, вчитися на цих помилках і розтягувати себе ще далі.

При прийнятті жорстких рішень вони звертаються до своєї інтуїції

Інтуїція дуже реальна і щось, що ніколи нерозумно ігнорувати, тому що воно відбувається з глибини вашої підсвідомості і відбувається з вашого попереднього життєвого досвіду. Якщо всі інші говорять вам «так», але ваша кишка каже вам інакше, це звичайно з поважної причини. Коли ви стикаєтеся з важкими рішеннями, шукайте всю інформацію, яку ви можете знайти, стаєте настільки ж обізнаними, наскільки можливо, і слухайте ваші богоподібні інстинкти.

Успішні люди знають, що довіра до вашої інтуїції еквівалентна тому, щоб довіряти вашому істинному «я»; і чим більше ви довіряєте своєму істинному «я», тим більше у вас контролю над своїми цілями і мріями.

Вони подумки зосереджені на позитиві

Як описує Шон Ахор у своїй книзі «Сприятливий щастя», недавнє наукове дослідження показало, що лікарі, які позитивно налаштовані перед діагнозом, постійно відчувають значне підвищення їх інтелектуальних здібностей, ніж лікарі в нейтральному стані, що дозволяє їм робити точні діагнози майже на 20% швидше. Тоді ж дослідження перейшли до інших професій і показали, що оптимістичні продавці перевершують свої песимістичні аналоги більш ніж на 50%. Студенти які відчувають себе щасливими, перш ніж приймати математичні тести, значно перевершують своїх нейтральних однолітків. Таким чином, виявляється, що наші уми буквально тверді, щоб діяти в кращому випадку, коли вони негативні або навіть нейтральні, але коли вони позитивні.

Звичайно, це не означає, що успішні люди ніколи не засмучуються, але ваша ефективність у всіх сферах життя буде краще, якщо ви зможете свідомо прийняти і відпустити негативні емоції, а не зупинятися на них. Подумайте трохи менше про те, як управляти своїми проблемами і трохи більше про управління своїм мисленням. Тримайте його позитивним.

Вони створюють візуальні нагадування про свої довгострокові цілі

Ви хочете схуднути, але коли ви втомилися, легко раціоналізувати, що ви почнете тренуватися і є прямо завтра. Ви хочете побудувати більш прибутковий бізнес, але коли ви потрапляєте в повсякденну ситуацію, легко просто зробити те, що знайоме, а не те, що потрібно для зростання. Ви хочете розвивати свої самі близькі стосунки, але коли ви зайняті, легко раціоналізувати те, що вам дійсно потрібно працювати над цією пропозицією клієнта.

Мало хто хороші речі стають легкими, і, коли ситуація стає жорсткою, ми часто вибираємо простий шлях – хоча простий шлях веде нас не так.

Щоб боротися з цим, успішні люди створюють відчутні нагадування, які відштовхують їх від краю їх слабких імпульсів. Наш друг, який сплатив майже 100 000 доларів боргу протягом останніх п’яти років, має копію свого балансу кредитної карти, записаного на його комп’ютерний монітор; він служить постійним нагадуванням про борг, який він хоче погасити. Інший друг тримає фотографію собі, коли він був на 40 кілограмів важчим, на своєму холодильнику як нагадування про людину, яку він більше ніколи не хоче бачити. І інший заповнює свій робочий стіл сімейними фотографіями, тому що він любить дивитися на них, і тому що, коли робота стає дуже жорсткою, ці фотографії нагадують йому про людей, в яких він в кінцевому рахунку працює.

Подумайте про моменти, коли ви, швидше за все, поступіться імпульсам, які приберуть вас далі від ваших кінцевих цілей. Потім використовуйте візуальні нагадування про ці цілі, щоб перервати імпульс і тримати вас в курсі.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.