Поради від бабусі на життя

Поради від бабусі на життя

Бабусі – це найкраще: вони добре пахнуть, у них завжди є хороші закуски, і вони сповнені мудрих старих порад про те, як жити краще.

Коли Марк Чернов втратив свою бабусю Зельду кілька років тому, вона залишила йому журнал «Натхнення». Всередині були її улюблені цитати, лірика і надихаючі ідеї, які її чіпали, багато з яких вона ділила з Марком, коли він був молодий.

Аби не допустити зберігати всю свою мудрість своєї бабусі, Чернов зібрав 12 найгостріших рад, які його бабуся дала йому.

1. Вдихніть в майбутнє, видихніть минуле.

Незалежно від того, де ви знаходитесь або що ви переживаєте, завжди вірте, що в кінці тунелю є світло. Ніколи не чекайте, що не припускайте або не вимагайте. Просто робіть все можливе, контролюйте елементи, якими ви можете управляти, а потім нехай це буде. Тому що, як тільки ви зробите те, що можете, якщо це буде так, це станеться, або він покаже вам наступний крок, який потрібно зробити.

2. Життя може бути простим.

Просто виберіть, щоб зосередитися на одній речі за раз. Вам не обов’язково все це робити, і вам не потрібно все це робити прямо зараз. Вдихніть, будьте присутніми і робіть все можливе, що перед вами. Те, що ви втілюєте в життя, життя в кінцевому підсумку дасть вам багато разів.

3. Нехай інші приймуть вас такими, якими ви є.

Говоріть правду, навіть якщо твій голос тремтить. Будучи собою, ви ставите щось прекрасне в світ, якого раніше не було. Тому будьте впевнені, і не чекайте, що хтось ще зрозуміє вашу подорож, особливо якщо вони не були саме там, куди ви йдете.

4. Ти не той, ким був раніше, і все в порядку.

Ви постраждали; ви пройшли безліч злетів і падінь, які зробили вас тим, ким ви є сьогодні. Протягом багатьох років відбулося так багато речей, які змінили вашу перспективу, навчили вас уроків і змусили ваш дух рости. Згодом ніхто не залишається колишнім, але деякі люди все одно скажуть вам, що ви змінилися. Відповідайте їм, кажучи: «Звичайно, я змінився. В цьому і полягає життя. Але я все той же чоловік, тепер трохи сильніший, ніж будь-коли раніше ».

5. Все, що відбувається, допомагає вам зростати, навіть якщо це важко зрозуміти прямо зараз.

Обставини будуть направляти вас, виправляти вас і вдосконалювати вас з плином часу. Отже, що б ви не робили, сподівайтеся. Найтонша нитка буде скручуватися в неруйнівного шнур. Дозвольте сподіватися на вас в тому, що це не кінець вашої історії – що зміна припливів в кінцевому підсумку приведе вас до мирних берегів.

6. Не виховуйте себе, щоб бути багатим, виховуйте себе, щоб бути щасливим.

Таким чином, коли ви станете старше, ви будете знати цінність речей, а не ціну. Зрештою, ви зрозумієте, що кращі дні – це дні, коли вам не потрібно нічого незвичайного або особливого, щоб змусити вас посміхнутися. Ви просто цінуєте моменти і відчуваєте вдячність, нічого більше не шукаєте, не більше того. Ось що таке справжнє щастя.

7. Будьте впевнені, щоб бути позитивним.

Зрозумійте, що велика частина ваших страждань або нещасть визначається не вашими обставинами, а вашим ставленням. Так що посміхайтеся тим, хто часто намагається вас жаліти або заподіяти вам біль, показати їм, чого не вистачає в їхньому житті і що вони не можуть забрати у вас.

8. Зверніть пильну увагу на тих, за кого ви хвилюєтеся.

Іноді, коли улюблений говорить: «Я в порядку», їм потрібно, щоб ви дивилися їм в очі, міцно обіймали їх і відповідали: «Я знаю, що це не так». І не турбуйтеся, якщо деякі люди тільки, здається, пам’ятають вас, коли вони вам потрібні. Відчувайте себе привілейованим, що ви схожі на маяк світла, який приходить в голову, коли в їхньому житті є темрява.

9. Іноді ви повинні дозволити людині йти, щоб вони могли зростати.

Тому що протягом свого життя це не те, що ви для них робите, а то, чого ви навчили їх робити для себе, що зробить їх успішними людьми.

10. Іноді отримання бажаних результатів означає позбавлення себе людей, які не відповідають вашим інтересам.

Це дозволяє зробити простір для тих, хто підтримує вас, будучи абсолютною кращою версією себе. Це відбувається поступово у міру зростання. Ви дізнаєтеся, хто ви і що хочете, а потім ви розумієте, що люди, яких ви знали назавжди, не бачать, як ви це робите. Таким чином, ви зберігаєте прекрасні спогади, але виявляєте, що рухаєтеся далі.

11. Краще озирнутися на життя і сказати: «Не можу повірити, що я це зробив», ніж озирнутися назад і сказати: «Хотів би я, щоб я це зробив».

Зрештою, люди все одно будуть судити вас. Так що не живи своїм життям, намагаючись справити враження на інших. Замість цього живи своїм життям, вражаючи себе. Любіть себе досить, щоб ніколи не знижувати свої стандарти ні для кого.

12. Якщо ви шукаєте щасливий фінал і не можете знайти його, можливо, прийшов час почати пошук нового початку.

Відмовтеся від себе і прийміть, що вам доводиться час від часу терпіти невдачу. Ось як ви вчитеся. Найсильніші люди – ті, хто сміється найсильніше зі справжньою посмішкою – це ті самі люди, які боролися з найжорсткішими битвами. Вони посміхаються, тому що вони вирішили, що вони не дозволять будь-чому утримати їх, вони переходять до нового початку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.