Дії, які перешкоджають зблизитися з Вами

Дії, які перешкоджають зблизитися з Вами

Кожен з нас хоче мати близьких людей, але хтось має більше, в когось таке оточення менше. А дехто взагалі є самотнім. Можливо ми самі в чомусь винні? Для того, аби ви не залишалися самотніми, ми приготували Вам підбірку порад, які розповідають, які дії перешкоджають зблизитися з Вами.

Поверхневі судження про інших

Не завжди судіть людину по тому, що вони показують вам. Пам’ятайте, що ви бачили часто тільки те, що ця людина вирішила показати вам, або те, що вони спонукали показати, виходячи з їх внутрішнього стресу і болю. На жаль, коли інша людина намагається змусити вас страждати в деякому роді, це зазвичай тому, що вони страждають глибоко всередині себе. Їх страждання просто переливаються. Їм не потрібні покарання або глузування, їм потрібна допомога. Дійте відповідно.

Жорстокість (або відсутність співчуття і співчуття)

Одне з найбільш гірших дій, які ви робите – жорстокість – виникає з повної відсутності співчуття, занепокоєння або співчуття до інших. Ми бачимо це кожен день в Інтернеті і в засобах масової інформації – люди стають спустошливими і шкідливими для інших тільки тому, що можуть. Вони зривають людей в трусцовом режимі, використовуючи свою анонімність в якості щита. Жорстокість, удари по спині і заподіяння шкоди іншим з якої-небудь причини неприємні, і це також завдає вам біль. Якщо ви опинитеся за спиною і порвете когось ще, зупиніться на своєму шляху. Покопайтеся глибоко і знайдіть співчуття у своєму серці і зрозумійте, що ми всі разом.

Обман і скорочення моральних кутів просто тому, що ви можете

Обман – це вибір, а не помилка і не виправдання! Якщо ви вирішите обдурити, і вам вдасться обдурити когось з чогось, не думайте, що ця людина дурень. Зрозумійте, що ця людина довіряла вам набагато більше, ніж ви коли-небудь заслуговували. Будь вище, ніж це. Не робіть аморальних дій просто тому, що можете. Не обманюйте. Будьте чесні з самим собою і з усіма іншими. Робіть правильні речі. Цілісність – суть всього успішного.

Приховувати свою правду

Люди не можуть зв’язатися з вами, якщо ви постійно намагаєтеся сховатися від себе. І це стає дійсно токсичною ситуацією, коли вони прив’язані до вашої помилкової персони. Так що пам’ятайте, незалежно від віку, раси, статі або сексуальності, під усіма вашими зовнішніми прикрасами ви чиста, прекрасна істота – кожен з нас. У кожного з нас є світло, щоб сяяти, і виконувати місії. Відзначайте, що ви різні, з второваною доріжки, трохи на дивною стороні, своє власне особливе творіння. Якщо ви відчуєте себе як риба з води, обов’язково знайдете нову річку, щоб плавати. Але не змінюйте того, хто ви; Будь собою,не заперечуйте себе, а покращуйте.

Потрібна постійна перевірка

Люди, які постійно прагнуть до перевірки іншими, виснажують себе. Ті чоловіки і жінки, які загрузли в необхідності довести свою цінність знову і знову, і постійно хочуть перемогти всіх навколо них, ненавмисно неприємні і виснажуються. Стримування те, як речі повинні дивитися на інших, може зношувати вас і зводити всіх оточуючих. У вашому житті є велика картина, і справа не в тому, чого ви домагаєтеся в очах мас. Йдеться про подорож, процес, шляхи – про те, що ви вивчаєте, про те, як ви допомагаєте іншим вчитися, і про зростаючий процес, в якому ви дозволяєте собі брати участь.

Бути впертим перфекціоністом

Як люди, ми часто ставимо собі гіпотетичні, статичні стану досконалості. Ми робимо це, коли ми шукаємо ідеальний будинок, роботу, друга або коханця. Проблема, звичайно ж, в тому, що досконалість не існує в статичному стані. Тому що життя – це безперервна подорож, постійно розвивається і змінюється. Те, що тут сьогодні, не зовсім те ж саме завтра, – що ідеальний будинок, робота, один або коханець в кінцевому підсумку зникнуть до стану недосконалості. Але з невеликим терпінням і відкритим розумом згодом цей недосконалий будинок перетворюється в затишний будинок. Ця недосконала робота перетворюється в корисну кар’єру. Цей недосконалий один розвивається в стійке плече, щоб спиратися. І цей недосконалий коханець перетворюється в надійного довічного компаньйона. Це просто питання, що дозволяє перфекціонізму йти.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.