Як здобути довіру жінки?

Як здобути довіру жінки?

Ви зустріли жінку своєї мрії, але ви не можете зблизитися? Вона ніяк вам не хоче довіряти. Таке буває часто, так як жінки не підпускають до себе всіх підряд і наврядчи знають, що ви той самий, на кого вона чекала.

Ми підготували для вас декілька порад, як зробити так, щоб вона почала вам довіряти.

Поважайте її незалежність

Може бути, вона дуже амбітна і орієнтована на мету, або, може бути, їй просто потрібен час, щоб з’ясувати свій власний шлях. Де б вона не була, дайте їй простір для зростання. Не всі жінки відчувають необхідність бути врятовані або спрямовані. Насправді, це великий поворот для багатьох з нас, незважаючи на те, що говорять фільми.

Слухайте, не читайте лекції

Все зводиться до спілкування. Одна з найгірших помилок, які ви можете зробити, – це лекція жінки. Ти не її вчитель. Так, не соромтеся навчити її новим речам, якщо виникає така можливість, але і слухати її. Слухаючи її і спостерігаючи за нею, вона зблизить тебе. Вона також навчиться відкривати більше.

Підтримайте її повністю

Може бути, ви думаєте, що все вигадали, але, швидше за все, ви, ймовірно, тільки починаєте. Люди не головоломки, де є чіткий початок і кінець.

Ви кожен день дізнаєтеся про них нове, і це не завжди приємно. Коли ви дізнаєтеся більше, підтримуйте її в своїх пристрастях і її завданнях, коли вона розквітає і навіть коли вона робить крок назад.

Скажи їй, що ти їй вдячний і що ти захоплюєшся і поважаєш її. Скажіть їй, що вона прекрасна, що її люблять і, що найважливіше, присутні.

Терпіння – це чеснота

Хоча важливо чітко розуміти, що ви хочете від відносин, ви не повинні натискати на неї з ультиматумами або тимчасовими рамками. Жінка готова, коли вона буде готова. Але не відчувайте, що вам потрібно чекати в темряві. Бути терплячим не означає, що ви повинні чекати мовчки. Продовжуйте розмову про те, де ви знаходитесь в ваших стосунках.

Дізнайтеся її мову кохання

За словами Гері Чепмена, є 5 любовних мов: подарунки, якість часу, слова твердження, акти служіння (відданість) і фізичний контакт.

Дізнайтеся, які з них найбільш важливі для неї, і повідомте, які з них найбільш важливі для вас. Це також цікавий спосіб дізнатися більше про себе і про те, що вам потрібно в стосунках.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.