Що не можна робити вдома, якщо любите порядок: поради

Що не можна робити вдома, якщо любите порядок: поради

Якщо тебе дратує хаос і ти любиш, щоб все знаходилося на своїх місцях, тоді необхідно дотримуватися декілька правил, які допоможуть зберегти порядок щодня.

  • Будьте суворі з приводу кожного аркуша паперу, який входить в ваш будинок.

Це станеться, коли почнеться очищення паперу. Покладіть кожен аркуш паперу, який входить в вашу родину, на тест «два F». Якщо ви не можете зареєструвати його (важливі документи, рахунки і т. Д) Або закріпити його (художні роботи, хороші шкільні завдання), він потрапляє в корзину.

  • Звільніть свою вітальню.

Не ставте в своїй вітальні занадто багато меблів. Дотримуйтеся основ. Все, що вам потрібно – це диван, стіл, журнальний столик, книжкова полиця і, можливо, зручне крісло. Розміщення меблів також не менш важливо.

  • Навіть коли ви зменшуєте свою бібліотеку, іноді вам не вистачає місця на полиці.

Замість того, щоб розміщувати книги збоку на полиці, спробуйте укласти їх вертикально! Ви навіть можете укласти кілька з них і залишити їх на столі, щоб зробити п’єдестал для іншого предмета.

  • Тримайте згуртований погляд з усіма вашими рамними фотографіями.

Тримайте згуртований погляд, показуючи групи фотографій з однаковими кадрами разом. Зіставте відтінки фотографій і матеріали з яких виготовлені рамки.

  • Очистіть таблицю.

Хороший акуратний стан, щоб пам’ятати, – це тримати верхню частину кавового столика на 75% чистого. Зазвичай це допомагає, якщо на столі є висувні ящики або полиці внизу.

  • Максимізуйте своє сховище.

Легкий спосіб зберігання зайвих предметів, які у вас можуть бути, – з отоманкою. Це не тільки додаткове сидіння, ви можете приховати речі всередині нього.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.