Як вирішити проблеми, які виникли між парою?

Як вирішити проблеми, які виникли між парою?

Коли між парою виникають проблеми, то одна велика помилка, яку роблять багато людей, – вони намагаються вирішити проблеми швидко і самостійно. Потрібен час і продумане відображення, щоб ідентифікувати хворі плями і працювати над ними. Вони можуть бути набагато глибше або набагато простіші, ніж ви думаєте. Він також вимагає спілкування з вашим партнером, а не з друзями.

  •  Розкажіть своєму партнерові про те, що вас радує, і дізнайтеся про свої потреби.

Ми всі хотіли зустрічатися з читачами розуму, але це не так. Уникайте прирівнювати здатності читання розуму любов’ю, тому що це не одне і те ж.

Коли ви будете прозорі щодо того, що робить вас щасливими і ваших потреб, ваш партнер дізнається про вас більше. Повільно але вірно. Добре, що ви навчитеся бути відкритими і товариськими. Обов’язково спостерігайте і питайте про свої потреби. Це не одностороння вулиця.

  • Не бійтеся спробувати щось нове.

Це може бути боротьба за те, щоб відносини відчували себе абсолютно новими. Коли ви дізнаєтеся один одного, це буде не так, як на початку, але це не погано. Це просто ще один рівень відносин. Але це не означає, що ви повинні перестати намагатися. Постарайся бути трохи заповзятливим. Ми дозволимо вам вирішити, як це виглядає.

  • Подбайте про свого партнера якомога краще.

Є щось тепле і ніжне по відношенню до іншої людини, що доглядає за вашими ранами або турботи про вас, коли ви хворі. Ні, ти не мати свого партнера. Але найголовніше мати партнера, знаючи, що ця людина щиро піклується про вашому фізичному та емоційному здоров’я, навіть коли ви забули зробити це самі. Це показує, що кого-то турбує досить, щоб повністю бути присутнім.

  • Не залишайте їх в темряві.

Знову ж, вкрай небажано ігнорувати когось тільки тому, що вам легше. Ви можете відчути, що вони «заслуговують», але це не спосіб побудувати здорові відносини. Може бути, у них є дещо, щоб дізнатися про любов, але вони не дізнаються нічого кращого, якщо ви дасте їм холодне плече. Це може ще більше відключити вас. Це не битва.

  • Що б ви не робили, не лягайте спати злим.

Якщо ви вирішили бути в цих відносинах, вам потрібно навчитися спілкуватися навіть в гіршому випадку. Ви не чесні, коли караєте когось, ігноруючи їх. Ти просто потураєш собі. Якщо вам потрібно якийсь час, повідомте їм про це.

Якщо ви – хтось, хто постійно порушує все, коли ви турбуєтеся, це може бути проблемою зв’язку з вашого боку. Вам не потрібно було перевіряти кого-небудь в усіх відношеннях.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.