Що потрібно робити в готельному номері, аби вберегтися від клопів

Що потрібно робити в готельному номері, аби вберегтися від клопів

У міру того коли подорожі в самому розпалі, мільйони громадян будуть знаходитися в готельних номерах по всьому світу. Є один небажаний гість, якому все одно, скільки грошей ви виклали, щоб залишитися в модному готелі – це постільні клопи.

Криваві клопи – це паразитичні комахи, які харчуються кров’ю людини. Їхні укуси безболісні, але вони швидко перетворюються в червоні рубці на шкірі. Ці маленькі комахи залишають поза передачею хвороби, але можуть слідувати за вами додому з ваших подорожей і продовжувати розмножуватися і завдавати хаос у вашому житті.

Є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб уникнути укусів клопів і переконатися, що вони не потрапили в ваш багаж.

Прибуття в пункт призначення – це як виграти в лотерею

Прийшов час веселитися і відпочити з сім’єю і друзями. Перш ніж почати вечірки, вам потрібно оглянути кімнату для постільних клопів.

Більшість мандрівників кладуть свій багаж на ліжко свого готельного номера і починають слідувати своєму захоплюючому маршруту

Ліжка можуть потрапити в будь-який розмір ширини кредитної картки. Так що краще помістити свій багаж на підлогу у ванній. Ліжко помилок не люблять плиткові підлоги, і ванна кімната не дає їм трохи теплих місць, щоб сховатися.

Так, ви, ймовірно, виснажені з далекого польоту і просто хочете швидко поспати

Не роби цього! Криваві помилки завжди навколо, де люди сплять. Відтягніть білизну, перевірите навколо голови, подушок і під матрацом.

Ліжко помилок розміром з яблуко

Шукайте плями крові або те, що схоже на маленький перець на аркушах. Якщо ви знайдете щось в цьому роді, зателефонуйте на стійку реєстрації, щоб повідомити співробітникам, що ви знайшли помилки на ліжку.

Комахи люблять ховатися в кутах і матрацах

Комаха виділяє неприємний запах з ароматичних залоз. Раковини або шкури яєць також показують, що в цій кімнаті живуть клопи.

Не думайте, що ліжко – єдине місце для пошуку постільних клопів

Подивіться позаду і навколо рами ліжка. Дослідження показують, що клопи ліжок живуть в межах 15 футів від ліжка. Подивіться на нічну стійку, книги, телефон, диван і подушку для місць, де вони можуть повіситися.

Навіть якщо у вашого матраца немає забруднень при початковій перевірці, стежте

У готельних номерах вони можуть переміщатися з кімнати в кімнату і шукати людей. Їм потрібно знайти кров людини.

Ці дратівливі комахи будуть шукати будь-яку відкриту шкіру

Вони, як правило, харчуються вночі, коли люди сплять. Помилки будуть харчуватися від трьох до десяти хвилин або до тих пір, поки їх тіла не будуть повністю насичені.

Одна помилка на ліжку може тривати до 10 місяців і може йти тижнями без їжі

Щоб переконатися, що ці неприємні помилки не потрапляють в ваші речі, загорніть свій чемодан в пластиковий корпус або мішок для сміття. Якщо ви повісите свій одяг в шафі готельного номера, перевірте наявність помилок. Вакумуйте свій одяг і струсіть її, щоб переконатися.

Вивчіть цей графік і запам’ятайте всі місця, які вам потрібно перевірити, перш ніж ви відчуєте себе комфортно в своїй кімнаті.

Принесіть лампу з собою, щоб ви могли легко помітити комах і яйця.

Також знайдіть сліди білого порошку в матраці, подушках і в будь-якому іншому місці в готельному номері

Співробітники можуть використовувати пестицид для боротьби з комахами. Проте, пестициди небезпечні для дорослих і, тим більше, для дітей, які опинилися в кімнаті. Ви хочете попросити, щоб вас перевезли в іншу кімнату або попросили повернути гроші і відправилися в інший готель.

Вони експерти,  ховаються і чекають наступної жертви.

Клопи також були виявлені в шпалерах, електричних розетках і комп’ютерних клавіатурах. Ці присоски застрягли в гвинтовому отворі, що належить пластиковому стільцю.

Про всяк випадок, коли клопи лягає за вами додому, позбудьтеся від них раз і назавжди.

Вимийте весь одяг в гарячій воді, коли ви повернетеся додому. Ти не носив все, що ти приніс з собою? Це не має значення, вимийте! Протирайте і протирайте ваші валізи, перш ніж вони повернуться на зберігання.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.