Як зробити жінці приємно: поради

Як зробити жінці приємно: поради

Чим старше ми стаємо, тим більше ми схильні ускладнювати ситуацію. Ми занадто багато підкреслюємо, скільки ми повинні розкривати про себе. Збереження наших почуттів і думок, які перебувають під пильною увагою, – це вірний спосіб не постраждати, а також не втручатися в скоєні відносини.

Якщо вас цікавить якась особлива людина, це дійсно дуже просто; будь собою. Однак, якщо тиск і занепокоєння про те, як вести себе перед вашим любовним інтересом, занадто багато, щоб винести, ми можемо допомогти. Виконайте наступні дії, коли хочете, щоб хтось із вас знав, що ви хочете бути не просто друзями.

# 1. Давайте поговоримо.

Якщо ви щиро зацікавлені в ній, поговоріть по душах. Обговоріть її і свої мрії, страхи, надії і все, що вас затримує вночі.

# 2. Тримати очі відкритими.

Вона не полюбить тебе, якщо ти її не будеш помічати. Комплімент про те, що ви помічаєте про неї, що робить її унікальною; це може бути її прогулянка, те, як вона їсть або її химерний модний образ. Це дрібниці, які не всі звертають на неї увагу.

# 3. Запроси її.

Немає нічого більш романтичного, ніж хлопець, який запрошує свою дівчину до повільного танецю. Це може бути де завгодно, посеред кухні або джаз-клубу. Просто танцюйте з нею.

# 4. Забудьте текстові повідомлення.

Як би ви прекрасно не провели час, зателефонуйте щоб залишити повідомлення, повідомивши їй, що ви не можете чекати, щоб зробити це знову. Почувши хвилювання в вашому голосі, ви отримаєте набагато більше, ніж просто отримання тексту.

# 5. Будь добрим.

Покажіть доброту, ви не повинні бути скупим і критичним. Поговоріть з нею так само, як ви хотіли б, щоб вона говорила з вами. Чи не применшуйте і не принижуйтеся.

# 6. Проконсультуйтеся з нею про речі.

Запитайте її думку про речі. Можливо, ви вже знаєте, що хочете, але вона буде вражена тим, що ви про неї думаєте.

# 7. Будь джентльменом.

Немає нічого поганого в тому, щоб тримати за собою двері або потягнути стілець. Ви тут рівні, але показ маленького лицарства дійсно романтичний.

# 8. Здивуйте її!

Залиште записку про кохання в її гаманці. Купіть їй той шарф або туфлі, які вона бажала. Зробіть несподіване.

# 9. Квіти ніколи не виходять з моди.

Здивуйте її квітами. Вам не потрібна причина або особливий день, щоб відправити квіти.

# 10. Розслабтеся.

Ви можете подумати, що вона «одна», але переконайтеся, що ви приймаєте речі повільно і спокійно. Ти не знаєш, чи є вона там, але замість того, щоб лякати її, нападаючи на неї як на відчай, просто зроби глибокий вдих, і нехай все буде природно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.