Як не втратити кохану людину: поради

Як не втратити кохану людину: поради

Чому важливо встановлювати пріоритети у відносинах? Тому що дослідження показують, що ваші відносини можуть сильно вплинути на ваше особисте щастя і навпаки.

Нижче ви знайдете поради, які щасливі пари роблять, щоб зберегти свої відносини сильними. Це не правила, а тільки пропозиції для вас, оскільки ви витрачаєте час на роздуми про свої власні відносинах.

Вибачайте якомога швидше і частіше.

Чим більше ви практикуєте прощення, і ми маємо на увазі справжнє прощення, тим легше це стане. Мій дядько – пастор, який вийшов на пенсію, і те, що він порадив подружжю, повинен був рахуватися тільки одним. Якщо ви тримаєте вкладку про те, скільки помилок він зробив, тоді ви встановлюєте зв’язок для відмови. Вибач. Це одна з найскладніших речей, але це зміцнить ваші стосунки.

Спілкуйтеся з любов’ю прямо.

Якщо ви засмучені з якої-небудь причини, ви повинні повідомити їм про це. Якщо ваш партнер дізнається про це від інших людей або публічно, це буде не тільки бентежити їх. Незалежно від того, наскільки ви засмучені, завжди знаходьте підходяще місце і час для обговорення ваших проблем. Поважайте конфіденційність своїх відносин.

Отримайте його прихильність і віддайте його натомість.

Коли ви ласкаві до свого партнера, це набагато більше, ніж просто фізичні аспекти. Існує велика різниця між тим, щоб дати їм швидкий дзьоб і глибокий поцілунок. Будьте навмисно, незалежно від того, де ви знаходитесь у відносинах. Якщо ви не в настрої, повідомте їм ніжно. Не відправляйте неправильне повідомлення. Вони можуть подумати, що ви втрачаєте інтерес, якщо не ясно.

Знайдіть способи побудувати сильний сексуальний зв’язок.

Коли ви сексуально пов’язані з кимось, ви уразливі перед ними, і вони уразливі для вас. Секс наближає вас один до одного. Це допомагає будувати довіру і емоційний зв’язок. Навіть якщо ви фізично не пов’язані один з одним, можливо, один з вас відправився в подорож, або ви працюєте на відстані, починайте інтимний чат.

(Зверніть увагу, що сексуальні відносини не для всіх. Щоб дізнатися більше, читайте про асексуальність.)

Дізнайся і люби своє власне тіло.

Як ви можете бути спокійні з вашим партнером, якщо вам не зручно в вашому власному тілі? З цим багато жінок борються, і все в порядку. Ніколи не пізно дізнатися більше про своє тіло. Подбайте про це і досліджуйте його. Дізнайтеся, що вас змушує, щоб ви могли повідомити про це своєму партнеру.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.