Ознаки, які показують, що ви симпатичні для жінки

Ознаки, які показують, що ви симпатичні для жінки

Інколи жінки проявляють увагу, але ж в неї є хлопець. Для такої ситуації ми створили список ознак того, що жінка, яка вже в стосунках, може бути зацікавлена у вас. Якщо вона підходить до всіх перерахованих нижче речей, ви можете нагадати їй, що вона не буде продовжувати те, про що вона пошкодує в довгостроковій перспективі. Однак, якщо між вами є особливе з’єднання, яке ви не можете ігнорувати, краще не робити ніяких кроків, поки вона не вирішить розлучитися з іншим хлопцем. Поважай відносини, які вона вже має.

  • Вона завжди хоче, поділитися своїми напоями з вами.

Їй подобається, щоб ви спробували свої улюблені напої зі своєї чашки. Вона не проти розділити з вами одну слину.

  • Вона завжди говорить, що ти перестаєш бути таким «незнайомцем».

Жінка, яка говорить вам, що ви «незнайомець», очевидно, означає, що вона хоче провести з вами більше часу. Вона, швидше за все, таємно хоче бути ближче до тебе.

  • Вона любить ставити вам багато особистих питань.

Яку ще причину вона хотіла б дізнатися більше? Якби вона вас не цікавила, вона не стала б час дізнатися вас краще.

  • Вона робить компліменти і дражнить вас багато.

Якщо вона робить вам компліменти або дражить вас постійно, це безперечно ознака якогось почуття. Вона, напевно, жартує над вами кожен раз, коли поряд.

  • Вона не тримається подалі від тебе.

Між нею і вами немає «особистого простору». Вона буде прямо в вашому міхурі і, ймовірно, навіть не помітить.

  • Вона багато спілкується з вами.

Зазвичай жінки цього не роблять. Ви навіть можете помітити, що багатьом жінкам подобається дивитися в бік, уникати зорового контакту. Але якщо вона зацікавлена, ви помітите, що багато очних дій обмінюється туди і назад.

  • Вона доторкнулася або гладить по волоссю, коли вона навколо вас.

Коли дівчина грає зі своїм волоссям, ви будете знати, що вона фліртує. Проте, зверніть увагу, що Стокс її волосся і зачісок можуть вказувати на те, що вона користується вашою компанією, в той час як повторне відвідування її коси може вказувати на те, що вона нервує через вас.

  • Вона відображає ваші жести.

Імітація дійсно найщиріша форма лестощів. Очевидно, якщо жінка в вас, вона підсвідомо відобразить ваші рухи. Наприклад вона потягнеться за своїм напоєм відразу після вас.

  • Вона дає вам багато головок, а потім посмішки.

Це ще одна відмінна жест флірту від жінок. Іноді це означає, що ви залучили її увагу.

  • Вона згортає свою спину.

Коли жінка вигинає її спину, її груди і ноги виділяються більше. Це пом’якшує її статуру. Якщо ви зрозумієте, що вона зігнула її назад здалеку, вона може зробити це, щоб привернути вас.

Залишити відповідь