Поведінка, яка відштовхує людей від Вас

Поведінка, яка відштовхує людей від Вас

Марк і Ангел Чернов є авторами 1000 Маленьких Речей, Щасливих Успішних Людей по-різному. Вони витратили більше десяти років на навчання клієнтів і допомогли людям повернути їх життя. Ось одна з них недавніх рекомендацій, які пояснюють, що відштовхує людей від нас.

У нашій роботі ми з Ангелом щомісяця чуємо від сотень клієнтів-коучинг. Завдяки цьому досвіду ми стикаємося з безліччю токсичних поводжень, які відштовхують людей один від одного. І ми стали свідками руйнування, яке ці поведінки викликають – до відносин, до особистого і професійного росту і до загального благополуччя як індивіда, який виявляє негативну реакцію, так і до кожного в їх житті.

Давайте будемо чесними – ми весь час діяли з отруйними, руйнівними способами. Ніхто з нас не застрахований від випадкових явних перепадів настрою, але багато людей більш розвинені, збалансовані і усвідомлені, і такі випадки трапляються рідко в їх житті.

Чи є ваша неприємна поведінка поширеним явищем або просто колись в синьо-місячних явищах, це важливо для вашого довгострокового щастя і успіху, які ви можете розпізнати, коли ви ведете себе негативно, і свідомо міняєте своє мислення, коли це необхідно. Дванадцять найбільш поширених явищ, які ми спостерігаємо:

1. Заздрю ​​всім іншим.

Не дозволяйте собі заздрості. Заздрість – це мистецтво підрахунку чужих благословень замість ваших власних. У такій поведінці немає нічого привабливого або чудового. Тому припиніть порівнювати свою подорож з усіма іншими. Ваша подорож – це ваша подорож, а не змагання. Ви берете участь у змаганнях тільки з однією людиною. Ви конкуруєте за те, щоб бути кращим, яким можете бути. Якщо ви хочете виміряти свій прогрес, порівняйте себе з тим, ким ви були вчора.

2. Беручи все занадто особисто.

Люди неприємні, коли вони вірять, що все, що відбувається навколо них, – це прямий напад на них або в чомусь схоже на них. Істина полягає в тому, що те, що люди говорять і роблять з тобою, набагато більше про них, ніж ти. Реакція людей на вас пов’язана з їх перспективами, ранами і переживаннями. Чи думаєте ви, що ви приголомшливі, або вірте, що ви гірші, знову ж таки, більше про них. Я не пропоную, щоб ми були нарціссістамі і ігнорували всі відгуки. Я кажу, що так багато шкоди, розчарування і смутку в нашому житті походить від того, що ми сприймаємо речі особисто. У більшості випадків набагато більш продуктивно і здорово відпускати добру чи погану думку інших людей про вас, а також працювати зі своєю власною інтуїцією і мудрістю в якості вашого гіда.

3. Діючи так, ніби ти завжди жертва.

Ще одна неприємна поведінка – постійна платня, яка підживлює ваше почуття віктимізації. Вважаючи, що ви жертва, що у вас немає сили діяти і немає влади над напрямком у вашому житті, це явна токсичність, яка змушує вас застрявати. Працюючи тренером по життю з людьми, які зазнали серйозну травму в своєму житті, але знайшли мужність, щоб все це перевернути, я знаю, що у всіх нас є доступ до набагато більшої влади, авторитету і впливу на наше життя, ніж ми спочатку вважаємо. Коли ви перестанете скаржитися і відмовитеся побачити себе безпорадною жертвою, ви виявите, що ви сильніші, ніж ви зрозуміли, але тільки якщо ви вирішите прийняти цю реальність.

4. Накопичення болю і втрати.

Один з найважчих уроків в житті – це відпустити – будь то вина, гнів, любов або втрата. Зміна ніколи не буває легкою – ви боретеся за те, щоб триматися, і ви боретеся, щоб відпустити. Але часто відпускання – це самий здоровий шлях вперед. Він очищає отруйні думки від минулого. Ви повинні емоційно звільнитися від речей, які колись означали для вас багато, тому ви можете вийти за межі минулого і отримати біль, яку вона вам приносить. Знову ж таки, потрібна важка робота, щоб відпустити і переорієнтувати свої думки, але це варто зусиль, які ви можете зібрати.

5. Обсесивно-негативне мислення.

Дуже важко бути поряд з людьми, які відмовляються відмовитися від негативу – коли вони розмірковують і постійно говорять про страшні речі, які можуть статися і сталися, про пораски, які вони зазнали, і про несправедливість життя. Ці люди вперто не хочуть бачити позитивну сторону життя і позитивні уроки з того, що відбувається. Песимізм – це одне, але решта постійно замкнене в негативному мисленні – інше. Тільки бачачи негатив і діючи з точки зору, що все негативно і проти вас, – це викривлений образ мислення і життя, і ви можете це змінити.

6. Відсутність емоційного самоконтролю.

Неможливість керувати своїми емоціями неприємне для оточуючих. Ми всі знаємо цих людей – тих, хто вибухає в гніві і зривається з найменшої неприємності або проблеми. Кричачи на клерка магазину продуктів харчування на довгу лінію, кричачи на працівника за невелику помилку, яку вона зробила, або втратила його з вашою дочкою, щоб розлити сік на підлогу. Якщо ви виявите, що ви надто емоційні, втрачаючи свою прохолоду на кожному кроці, вам може знадобитися зовнішня допомога, щоб допомогти вам отримати контроль над своїми емоціями і зрозуміти, що лежить в основі вашої внутрішньої туги. Там більше, ніж того, що з’являється на поверхні. Незалежна перспектива – і новий вид підтримки – можуть творити чудеса.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.