Поради від успішних людей

Поради від успішних людей

Ми всі захоплюємося кимось, будь то зоряний спортсмен, бізнес-лідер або людина, яка надихає нас бути кращим. Але ви, можливо, запитали себе в якийсь момент, що роблять ці люди, щоб підтримувати себе. Зібравши деякі поради, ми тепер знаємо, що роблять успішні люди і готові з Вами поділитися ними.

У них спокійні, послідовні ранкові процедури

Занадто багато книг і курсів по особистому успіху діють тоді, коли ми роботи, і повністю ігноруємо величезну силу наших емоцій. Чим менше скажених емоцій у нас на початку дня, тим менше у нас буде весь день. Тому що, коли ми починаємо день в спокійному, уважному стані, легко зосередитися і зробити правильні речі.

Але коли ми прокидаємося, і стрес вже на нас – дзвінки телефонів, електронні листи і текстові повідомлення, спрацьовування пожежної сигналізації – ви проводите цілий день, реагуючи, замість того, щоб бути активним. Це означає, що ви не перебуваєте на водійському місці, працюючи над своїми пріоритетами – то, що приносить успіх, ви просто відповідаєте на те, що вас кинуло, важливо це чи ні.

Постарайтеся, щоб перший час вашого дня був якомога менше. Довірена процедура може бути надзвичайно ефективною, допомагаючи вам почувати себе під контролем і не реагувати, що зменшує занепокоєння і стрес, і тому робить вас більш уважними і компетентними. Суть в тому, що те, як ви починаєте день, має великий вплив на вашу загальну ефективність.

Вони усувають всі непотрібні роботи

У якийсь момент ми всі дивуємося: «Чому так неможливо все зробити?» Але відповідь приголомшливо проста: ми робимо дуже багато неправильних речей.

Кілька досліджень показали, що люди ніколи більше не роблять більше, сліпо працюючи більше годин на все, що приходить. Замість цього вони отримують більше результатів, коли вони йдуть ретельно планам, які вимірюють і відстежують ключові пріоритети і контрольні точки. Тому, якщо ви хочете бути більш успішними і менш напруженими, не питайте, як зробити щось більш ефективне, поки ви не запитаєте мене: «Чи потрібно взагалі це робити?»

Просто бути в змозі зробити щось хороше, не робить це правильно. Я думаю, що це одна з найпоширеніших проблем з великою кількістю рекомендацій з управління часом; занадто часто гуру продуктивності зосереджуються на тому, як робити речі швидко, але переважна більшість речей, які люди роблять швидко, не повинні робитися взагалі.

Якщо ви думаєте про це, це насправді іронічно, що ми скаржимося, що у нас так мало часу, а потім ми розставляємо пріоритети, оскільки час нескінченний. Тому зробіть все можливе, щоб зосередитися на тому, що дійсно важливо, і не набагато більше.

Вони роблять те, що потрібно зробити, СЬОГОДНІ!

У той час як всі інші говорять про це, успішні люди спокійно роблять це.

Не має значення, чи є у вас геній IQ і кандидат в квантовій фізиці, ви нічого не можете змінити або зробити якийсь реальний прогрес без вжиття заходів. Існує величезна різниця між розумінням того, як щось робити і на самому ділі це робити. Знання і розум не приносять користі без дій. Це так просто.

Успішні люди знають, що хороший план, виконаний сьогодні, краще, ніж ідеальний план, виконаний коли-небудь. Вони не чекають «правильного часу» або «правильного дня» або «правильних (неможливих) обставин», тому що вони знають, що ці реакції засновані на страху і не більше того. Вони вживають заходів тут і зараз, сьогодні – бо там відбувається реальний прогрес.

Вони поступово перетворюють життєві перешкоди

Багато з найбільш знакових романів, пісень і винаходів людства були натхненні болісним болем і горем. Тому срібна підкладка цих великих проблем полягає в тому, що вони стали каталізатором створення епічних шедеврів.

З’являється область психології, яка називається посттравматичним зростанням, показала, що багато людей можуть використовувати свої труднощі і травми для істотного творчого та інтелектуального розвитку. Зокрема, дослідники виявили, що травма може допомогти людям рости в областях міжособистісних відносин, задоволеності, подяки, особистої сили і спритності.

Коли наш погляд на світ як на безпечне місце або на певний тип місця був зруйнований, ми змушені перезавантажити нашу точку зору на речі. У нас раптово з’явилася можливість поглянути на периферію і побачити речі з новим, свіжим набором новачків, що дуже сприяє особистісному зростанню і довгострокового успіху.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.